Інтерфакс-Україна
13:01 24.06.2023

Британська розвідка: вагнерівці майже напевно прагнуть дістатися до Москви

1 хв читати

ПВК "Вагнер" має намір дістатися до Москви через Воронезьку область, пише розвідка Британії в суботу.

Розвідка Британії вважає, що демарш ПВК "Вагнер" - найсерйозніший виклик російській державі, і найближчими годинами будуть ключовими в тому, як розвиватиметься ця криза.

"Найближчими годинами лояльність російських сил безпеки і особливо Національної гвардії Росії буде ключовим фактором у розвитку кризи. Це найсерйозніший виклик російській державі за останній час", - наголошується в повідомленні у твіттері.

Розвідка повідомляє, що вагнерівці перейшли через російський кордон щонайменше у двох місцях, узяли під контроль військовий штаб у Ростові, а частина з них рухається на північ через Воронезьку область і "майже напевно має на меті дістатися Москви".

Російські силовики, очевидно, не чинять опору вагнерівцям, зазначає розвідка.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Паліса: кожна бригада на лінії зіткнення щомісяця отримуватиме визначену кількість мобілізованих

Зеленський анонсував новий порядок розподілу особового складу між бойовими бригадами

Зеленський вивів Єрмака зі складу РНБО та Ставки Верховного головнокомандувача

Питання керівника "Оператора ГТС України" вирішуватиме оновлена наглядова рада – Мінекономіки

Молдова денонсувала угоду з РФ про культурні центри

Трамп отримав "Премію миру" та медаль FIFA

Представники Херсонської ОВА та МВС обговорили ліквідацію наслідків російських ударів по Херсонській ТЕЦ

Малюк доповів Зеленському про результати СБУ в протидії російським окупантам

В Україну за посередництвом Меланії Трамп вдалося повернути 7 дітей з ТОТ – омбудсмен

На НВМК висадили частину майбутньої Алеї дубів на честь полеглих воїнів - Мінветеранів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА