Інтерфакс-Україна
10:02 21.06.2023

На Лиманському напрямку в районах Ямполівки та Серебрянського лісництва Донецької області тривають особливо важкі бої

1 хв читати
На Лиманському напрямку в районах Ямполівки та Серебрянського лісництва Донецької області тривають особливо важкі бої

Сили оборони України продовжують стримувати наступ російських військ на сході країни, тривають важкі бої, на напрямку Білогорівка - Шипилівка українські сили вели наступальні дії, мали частковий успіх, повідомив речник Генерального штабу Збройних сил України Андрій Ковальов.

"Особливо важкі бої тривають на Лиманському напрямку в районах Ямполівки та Серебрянського лісництва Донецької області", - наводить слова Ковальова Military Media Center у телеграм-каналі.

Він зазначив, що на напрямку Білогорівка - Шипилівка українські сили вели наступальні дії, мали частковий успіх і зараз закріплюються на досягнутих рубежах.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Двом громадянам України у Німеччині пред'явили звинувачення у намірі здійснити диверсію за наказом спецслужб РФ

Окупанти втратили впродовж доби 990 військовослужбовців - Генштаб

14 січня: Яке сьогодні свято, все про цей день

МЗС РФ викликало посла Польщі щоб заявити протест проти затримання російського археолога

Ворог просунувся поблизу села Лозова а також неподалік Степногірська та в ньому самому - DeepState

Ворог вразив ударними БпЛА інфраструктуру Кривого Рогу, масштабні відключення електрики та опалення

Кривий Ріг перебуває під масованою атакою ворожих БпЛА на інфраструктуру

Бригадний генерал Усов увійшов до складу комісії конкурсу молодих правників

НАБУ й САП викрили керівника депутатської фракції ВР на спробі підкупу народних депутатів

Зеленський обговорив з Гремом і Блюменталем просування санкційного законопроєкту

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА