Інтерфакс-Україна
18:14 13.06.2023

Кількість постраждалих унаслідок обстрілу Кривого Рогу зросла до 34 осіб - голова ОВА

1 хв читати
Кількість постраждалих унаслідок обстрілу Кривого Рогу зросла до 34 осіб - голова ОВА

Ліквідація наслідків атаки по Кривому Рогу перебуває на контролі президента України, повідомив голова Дніпропетровської обласної військової адміністрації Сергій Лисак.

"Найбільше горе - це 11 втрачених життів. Завтра в місті день жалоби. Сім'ї загиблих можуть розраховувати на матеріальну допомогу від області - 300 тис. грн. На цей момент є і 34 постраждалих", - написав Лисак у телеграм-каналі.

Він уточнив, що подальша доля пошкодженого житлового будинку буде вирішена після експертизи.

"Після експертиз розумітимемо, чи можна відновити понівечену багатоповерхівку. Поки що в будівлях поруч закривають плівкою і дерев'яними плитами вибиті вікна. Усі забезпечені їжею та медичною допомогою. Працюють рятувальники, комунальники, волонтери. Розгорнули гуманітарні місії міжнародні благодійні організації", - наголосив голова ОВА.

Він також зазначив, що в місті працює пункт, де приймають заяви про пошкоджене майно.

Раніше повідомляли про 28 поранених мирних жителів.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У МЗС підтвердили інформацію про ДТП у Болгарії, через яке загинули двоє українців та ще 16 зазнали поранень

Російська атака по саркофагу Чорнобильського реактора в 2025 році була навмисною – генпрокурор

Посли ЄС схвалили як останній законодавчий акт, необхідний для надання Україні EUR90 млрд позики, так і 20-ий пакет санкцій для РФ

Словаччина перестане блокувати пакет санкцій ЄС проти РФ після відновлення поставок "Дружбою" – Фіцо

Двоє українців загинули, 16 поранені через ДТП у Болгарії – ЗМІ

По всій Україні в четвер очікуються дощі

Понад 60% українців переконані, що РФ порушить мирну угоду і нападе знову, – дослідження КБФ

Один чоловік загинув, ще один шпиталізований через удар ворожого БпЛА по цивільному авто в Харківській області

Викрито шахрая, який виманив у волонтерів 1,5 млн грн нібито для придбання дронів для ЗСУ

Голова Нацполіції: Близько 70% поліцейських пройшли через фронт

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА