Інтерфакс-Україна
19:04 08.06.2023

Суд засудив до 10 років позбавлення волі російського агента, який вербував українців для диверсій в Одеській області

1 хв читати
Суд засудив до 10 років позбавлення волі російського агента, який вербував українців для диверсій в Одеській області

Суд за підтримки публічного обвинувачення прокурорами Одеської обласної прокуратури визнав уродженця Дніпра винним у сприянні вчиненню терористичного акту.

"Прокурор у суді довів, що на початку 2014 року чоловік, будучи прихильником руху "антимайдан" і не погоджуючись з ідеями Революції Гідності, виїхав на постійне проживання до Росії. Там розробив подальший план дестабілізації ситуації в Україні та створення так званої "Новоросії". У квітні-червні 2014 року він завербував двох мешканців Одеси для вчинення терактів на території міста", - повідомляє Офіс генерального прокурора в телеграм-каналі.

Зокрема, зловмисник підірвав будівлі військових комісаріатів, банкоматів і відділень "ПриватБанку", майно компанії "Рошен", ПрАТ "Одеський консервний завод", ДП "Одеський обласний радіотелевізійний передавальний центр" та Одеської філії Національної телекомпанії України.

"За завданням куратора виконавці здійснювали фото-відеофіксацію адмінбудівель і військових комісаріатів, підшукували вибухові речовини та пристрої для вибухів і підпалів. Для підготовки до диверсійних і терористичних акцій в Одесі виконавці отримали грошову винагороду, а також ноутбуки та флешки з програмним забезпеченням для створення криптографічно шифрованих з'єднань", - зазначає прокуратура.

Завдяки оперативним заходам правоохоронці попередили злочинну діяльність групи. Вироком суду організатору призначено покарання у вигляді 10 років позбавлення волі.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

В МЗС Румунії заявили про необхідність підтримки України для досягнення миру

Президент Чехії: Я пишаюся чеською підтримкою України

Лондонський аеропорт Хітроу частково відновив свою роботу після повного знеструмлення – ЗМІ

Санкції Великої Британії заморозили російські активи на GBP25 млрд з початку повномасштабної війни - уряд

Окупанти інтенсивно атакують покровський та лиманський напрямок - Генштаб

Окупанти атакували дроном Дніпропетровщину, постраждав підліток - ОВА

У Подільському районі Києва сталося загоряння через падіння уламків збитого дрона на дах будинку - ОВА

Загинула жінка внаслідок атаки росіян на Запоріжжя - Федоров

У Запоріжжі вже п'ятеро постраждалих від ворожої атаки

Лідери ЄС представили 2 механізми фінансування інвестицій в оборону на EUR800 млрд і домовилися координувати зміцнення України

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА