Інтерфакс-Україна
19:03 24.05.2023

Усе, що вимагається від України щодо постачання F-16, буде зроблено дуже швидко - Єрмак

1 хв читати
Усе, що вимагається від України щодо постачання F-16, буде зроблено дуже швидко - Єрмак

Усе, що вимагається від української сторони щодо постачань літаків F-16, буде зроблено дуже швидко, заявив голова Офісу президента України Андрій Єрмак.

"Ці літаки мають посилити нашу ППО і дати можливість бути сильними в повітрі. Я впевнений, що все, що стосується української сторони, ми все зробимо швидко і дуже сподіваюся, що йдеться про місяці", - сказав Єрмак у середу в ефірі телемарафону.

Він уточнив, що літаки насамперед надаватимуть країни-партнери, "які вже заявили про готовність, і потім приєднуватимуться інші".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

В Києві без опалення близько 400 багатоповерхівок, ситуація з енергопостачанням лишається складною – Кличко

Київ працює над внесенням прибуткового будинку Якова Кияка до Держреєстру нерухомих пам’яток України

Франція відкриє консульство в Гренландії

Керівника фінслужби однієї з бригад на Запорізькому напрямку підозрюють у привласненні майже 10 млн грн - ДБР

Держсекретарю США доручили розробити пропозицію про купівлю Гренландії - ЗМІ

Рада призначила Наталуху головою Фонду держмайна

Міносвіти має передати всі заклади профосвіти в комунальну власність - Наталуха

До 9 років позбавлення волі засуджено ексректора Донецького медуніверситету - ВАКС

Уряд Іспанії затвердив угоду, яка дозволяє виготовити для України тактичний радар Lanza LTR-25

Домбровскіс: ЄС залишає за собою право використати росактиви, якщо РФ не сплатить Україні репарації

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА