Інтерфакс-Україна
11:06 18.05.2023

Байден прилетів до Японії на саміт G7

1 хв читати
Байден прилетів до Японії на саміт G7

Літак президента США Джо Байдена приземлився в четвер на американській авіабазі в японському місті Івакуні в префектурі Ямагуті, повідомляють американські ЗМІ.

Із Ямагуті Байден вирушить до сусідньої префектури Хіросіма, де відбудеться саміт G7.

Очікується, що перед самітом американський лідер проведе двосторонні переговори з прем'єром Японії Фуміо Кісідою.

Раніше радник президента США Джейк Салліван повідомляв, що на зустрічі лідери обговорять, зокрема, співпрацю у військовій, економічній та енергетичній сферах.

Саміт G7 відбудеться 19-21 травня в Хіросімі.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Уряд підтримав законопроєкт про утвердження української ідентичності як засади державної політики – Бідний

Уже 12 постраждалих у Павлограді внаслідок російської атаки по багатоповерхівці

Троє постраждалих унаслідок атаки ворожих КАБ на Запоріжчині

Мешканець прикордоння Харківщини шпиталізований у важкому стані через підрив на міні

Директор УЦОЯО Вакуленко: аудіофрагмент, який поширюється в соцмережах, є змонтованим і не відповідає дійсності

Гнатов: влада шукає механізми демобілізації та готує рішення щодо підвищення виплат військовослужбовцям

Кабмін призначив Філевську заступницею міністра культури

Трамп: США забезпечили прохід понад 100 млн барелів нафти через Ормузьку протоку

Двоє підлітків постраждали внаслідок вибух невідомого предмету на Сумщині – ОВА

Відомо про п'яту постраждалу від удару по багатоповерхівці у Павлограді – ОВА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА