Інтерфакс-Україна
11:42 04.05.2023

Росіяни зменшили угруповання своїх кораблів у Чорному морі до семи, кількість ракетоносіїв - до двох

1 хв читати
Росіяни зменшили угруповання своїх кораблів у Чорному морі до семи, кількість ракетоносіїв - до двох

Кількість ворожих кораблів до 11:00 зменшено до семи, серед них два ракетоносії ракет "Калібр" із загальним залпом до 16 ракет, повідомляють у Військово-Морських силах ЗСУ.

"Станом на 11:00 04.05.2023: у Чорному морі на бойовому чергуванні знаходиться сім ворожих кораблів, серед яких два носії ракет "Калібр", загальний залп до 16 ракет; в Азовському морі – один ворожий корабель", - ідеться в повідомленні ВМС ЗСУ у фейсбуці.

Як повідомляється, у Середземному морі на бойовому чергуванні перебуває до п'яти ворожих кораблів, із них один носій крилатих ракет "Калібр" із загальним залпом до чотирьох ракет;

За добу в інтересах РФ прохід Керч-Єнікальською протокою здійснили: в Азовське море - 16 суден, із них два рухалися в напрямку протоки Босфор; у Чорне море - 15 суден, із них п'ять продовжили рух у напрямку протоки Босфор.

Як зазначається, РФ продовжує порушувати Міжнародну конвенцію з охорони людського життя на морі 1974 р. (SOLAS), вимикаючи системи автоматичної ідентифікації (AIS), на цивільних суднах в акваторії Азовського моря.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Петиція до Кабміну про посилення держполітики у сфері пошуку безвісти зниклих набрала 25 тис. голосів

СБС знищили РЛС і ще два ЗРК в тилу окупантів

Артінсталяцію про приєднання України до єдиної роумінгової зони ЄС відкрили на київському вокзалі

До 17 січня у Києві та області очікується зимова погода - Укргідрометцентр

Комітет нацбезпеки рекомендував Раді звільнити міністра оборони Шмигаля - Фріз

На Закарпатті правоохоронці встановлюють обставини смерті 7-річного хлопчика у реабілітаційному центрі

В Херсоні внаслідок російського удару загинула жінка

Голова комітету Ради Бабак: Встановлення пропускних рамок у закладах освіти може сприяти підвищенню безпеки

Комітет нацбезпеки не підтримав включення до порядку денного сесії Ради звільнення голови СБУ Малюка – нардеп Фріз

В Україні 405 тис. га лісів потребують розмінування, у 2026 році на Київщині очистять 45 га

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА