Інтерфакс-Україна
14:33 29.04.2023

На південному напрямку ЗСУ знищили 3 БМП і 1 танк росіян

1 хв читати
На південному напрямку ЗСУ знищили 3 БМП і 1 танк росіян

ЗСУ на південному напрямку знищили 3 російських БМП і 1 танк, повідомляє Оперативне командування "Південь".

"Знищено три ворожі БМП і танк орків. Спільна робота артилеристів Великокнязівської бригади та 25 окремої повітряно-десантної Січеславської бригади", - ідеться в повідомленні ОК "Південь" у фейсбуці у суботу.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Норвегія надає понад 9 млн євро на ремонт захисного саркофагу ЧАЕС

Україна і Польща домовились не зупиняти автобусний рух через ПП "Шегині – Медика" влітку

Посадовців трьох РТЦК Тернопільщини підозрюють у фіктивній мобілізації громадян

Уряд призначив Будчик першим заступником голови Державної регуляторної служби, погодив – заступників очільника Луганської ОДА

В Одесі відкрили 13 безпечних пляжних зон для оздоровлення

Глава МВС Клименко створив робочу групу з питань обігу цивільної зброї

"Укрзалізниця" з 28 червня призначає щоденний швидкісний поїзд "Інтерсіті" №753/754 Дніпро-Одеса

Поліція провела спецоперацію по затриманню чоловіка, що взяв в заручники дружину та дитину в Ужгороді

На Дніпропетровщині 12 людей дістали поранень, серед них – дитина

Зеленський заснував почесну відзнаку "Громада-рятівник"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА