Інтерфакс-Україна
22:37 28.04.2023

Окупанти завдали удару по енергетичному об'єкту в Донецькій області

1 хв читати
Окупанти завдали удару по енергетичному об'єкту в Донецькій області

Російські окупанти в п'ятницю завдали удару по одному з об'єктів генерації електроенергії в Донецькій області, повідомила прес-служба Міністерства енергетики.

"Під час масованого обстрілу, який Росія здійснила 28 квітня, було зафіксовано попадання в один із об'єктів генерації електроенергії в Донецькій області. Ворог здійснив артилерійський обстріл, внаслідок якого було частково пошкоджено обладнання", - йдеться у повідомленні.

Наголошується, що при цьому працівники об'єкту не постраждали.

"Інші об'єкти генерації України під час обстрілу 28 квітня не були пошкоджені. Об'єднана енергетична система працює стабільно з профіцитом потужності", - інформують у відомстві.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Литва, Польща та Франція готуються до навчань поблизу Сувальського коридору – ЗМІ

Сили оборони відбили з початку доби 179 ворожих атак – Генштаб

Стармер повідомив Рютте про підготовку плану оборонних інвестицій до саміту НАТО в Анкарі – ЗМІ

Зеленський очікує від перемовин у Європі рішень щодо далекобійності, ППО та санкцій проти РФ

Зеленський: Без України Європі може бути надзвичайно складно протистояти безпековим викликам з боку РФ

Шведські винищувачі піднімалися для перехоплення російських літаків у Балтійському морі – ЗС Швеції

Зеленський і Трамп можуть одночасно взяти участь у робочій зустрічі саміту G7 у Франції – ЗМІ

ДПСУ повідомила про відновлення пропускних операцій на пункті "Паланка-Маяки-Удобне"

Трамп анонсував підписання угоди з Іраном та відкриття Ормузької протоки на неділю

Міністр Федоров про накопичувальну відстрочку для військових: від пів року і більше залежно від тривалості служби

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА