Інтерфакс-Україна
23:36 27.03.2023

Зеленський провів у Дніпрі засідання Ставки Верховного головнокомандувача

2 хв читати
Зеленський провів у Дніпрі засідання Ставки Верховного головнокомандувача

Президент України Володимир Зеленський провів у понеділок засідання Ставки Верховного головнокомандувача у Дніпрі.

"Щойно провів засідання Ставки – вперше на виїзді, у Дніпрі. Саме тут – у стратегічному місті центру нашої країни, після відвідин Марганця та Нікополя, Запоріжжя, передових позицій наших воїнів у Запорізькій області", - сказав він у відеозверненні у понеділок.

"Командувачі оперативними напрямками доповіли фактичну ситуацію - генерал Сирський, генерал Тарнавський - вони були особисто; ті, хто очолює оборону в Донецькій області, у найбільш гарячих напрямках. Були й онлайн-доповіді командувачів ОСУВ, які прикривають південь та північ. Була доповідь Головкому, керівника ГУР МО", - повідомив він.

За словами Зеленського, "обговорили на Ставці загальну ситуацію у прифронтових районах, зміцнення та захист наших рубежів по всій протяжності фронту – від Херсона до Харкова. Кожен командувач розуміє, що ворог має відповідати за кожен удар по наших містах та селах, по наших людей. За Слов'янськ, Костянтинівку та Дружківку, за Авдіївку та Торецьк, за весь біль українців – і не лише за час повномасштабної війни, а й за час від 14-го року”.

"Дніпро є нашою фортецею вже понад 9 років, увесь цей час підтримує фронт та бійців. Саме тут, у Дніпрі, ще з 14 року тисячам наших воїнів врятували здоров'я після поранень. Дніпро концентрував роботу волонтерів – з перших тижнів агресії у 14-му році "Я дякую тобі, Дніпро, дякую кожному і кожній тут, у місті, хто допомагає Україні стояти. Стояти міцно і - бити окупанта", - заявив він.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

12 січня: Яке сьогодні свято, все про цей день

Швеція підтримує Данію у відповідь на погрозливу риторику США щодо Гренландії — прем’єр

Адміністрація Трампа розглядає варіанти ударів по Ірану на тлі масових вбивств протестувальників - ЗМІ

Трамп пропонує укласти угоду з Кубою: Я пропоную їм укласти угоду, доки не стало занадто пізно

Сили оборони відбили з початку доби 200 ворожих атак - Генштаб

В КИЄВІ ПРАЦЮЄ ППО - КМВА

Велика Британія готується передати Україні далекобійні балістичні ракети Nightfall — ЗМІ

Ворожа атака пошкодила об’єкт інфраструктури в Одеській області: двоє постраждалих, відсутнє електропостачання – МВА

Папа Римський Лев XIV закликав до припинення насильства в Україні на тлі атак на енергетичну інфраструктуру

В результаті масових протестів в Ірані відомо вже про понад 500 загиблих і тисячі затриманих - ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА