Інтерфакс-Україна
17:08 03.03.2023

На Херсонщині розмінували 3 тис. га з близько 700 тис. га забруднених мінами та снарядами територій - ОВА

1 хв читати
На Херсонщині розмінували 3 тис. га з близько 700 тис. га забруднених мінами та снарядами територій - ОВА

Понад 3 тис. гектарів деокупованої Херсонщини розміновано, близько 700 тис. гектарів залишаються всіяними російськими мінами та снарядами, повідомляє Херсонська обласна військова адміністрація.

"Понад 3 тисячі гектарів територій на Херсонщині розміновано. Але близько 700 тисяч гектарів деокупованої Херсонщини залишаються всіяними російськими мінами та снарядами", - йдеться в повідомленні Херсонської ОВА в телеграм-каналі в п'ятницю.

Згідно з повідомленням, такі дані оприлюднено на конференції "Рух мінним полем", присвяченій питанням прискорення робіт із розмінування, особливо напередодні посівної. Конференція організована Київською школою економіки, "Укроборонпромом" у партнерстві з Українським фондом стартапів над розвитком ідей.

На конференції були представники профільних міністерств і служб, українські та міжнародні оператори протимінної діяльності, міжнародні донори та організації, посольства, а також представники агросектору та стартапи.

У подальшому планується залучення інвестицій для реалізації найкращих ідей.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський нагородив відзнакою "Золоте серце" 45 волонтерів, у тому числі Стерненка і Федишин

Погода на вихідних суттєво не зміниться, по всій Україні без опадів

Правоохоронці викрили шахраїв, які заволоділи понад 12 млн грн під виглядом інвестицій в агросектор

Зеленський і Кислиця обговорили деякі напрями дипломатичної роботи та перемовин

Постанова про конкурс на кращий ескіз великого Державного Герба України втратила чинність

Українці можуть отримати 90 держстипендій уряду КНР на навчання в Китаї у 2026/2027 навчальному році

Мінкультури надало Вікімедіа Україна, Слідство.Інфо і Книгарня "Є" статус критично важливих

США закликали ЄС не погоджувати виділення Україні "репараційного кредиту" за рахунок активів РФ – ЗМІ

Держбюджет-2026 не збільшує виплати військовим, але будуть контракти з покращеними умовами, - Шмигаль

Генконсульство України буде відкрите в словацькому Пряшеві - МЗС

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА