Інтерфакс-Україна
12:56 27.02.2023

Бойовиків, які обстрілювали житлові квартали в Луганській області, засуджено до 9 і 10 років позбавлення волі

2 хв читати
Бойовиків, які обстрілювали житлові квартали в Луганській області, засуджено до 9 і 10 років позбавлення волі

За матеріалами Служби безпеки України суд засудив до 9 і 10 років позбавлення волі двох бойовиків, які обстрілювали житлові квартали в Луганській області.

"У результаті слідчих дій зібрано беззаперечні докази вини ще двох бойовиків, які на початку повномасштабного вторгнення вступили до лав окупаційних угруповань країни-агресора. Там вони увійшли до складу підрозділів Південного військового округу РФ і брали активну участь у штурмі українських міст на східному фронті", - йдеться в повідомленні української спецслужби в телеграм-каналі в понеділок.

За інформацією СБУ, обидва зловмисники потрапили в полон минулого року під час контрнаступу ЗСУ в Донецькій і Луганській областях.

"За матеріалами СБУ суд призначив затриманим 9 і 10 років в'язниці відповідно", - зазначається в повідомленні.

У СБУ уточнюють, що один із засуджених - бойовик, який іще з 2014 року воював проти сил АТО і обстрілював житлові квартали Луганська у складі так званого батальйону "Заря". Другий засуджений у 2016 році увійшов до складу так званої державної служби охорони ЛНР, а на початку повномасштабної агресії його "перевели" до лав 2 армійського корпусу ЗС РФ, де він командував обстрілами Сєвєродонецька та Лисичанська.

На підставі зібраних доказів суд визнав обох зловмисників винними в посяганні на територіальну цілісність і недоторканність України та участі в не передбачених законом воєнізованих або збройних формуваннях.

Досудове розслідування проводили слідчі СБУ Донецької та Луганської областей за процесуального керівництва Луганської обласної прокуратури.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Свириденко: Державні замовники зброї отримали право укладати контракти на закупівлю товарів, робіт і послуг на весь виробничий цикл

Зеленський скоординував позиції з Рютте перед зустріччю з Трампом

Зеленський виловив вдячність Канаді за "розуміння необхідності спільної роботи" заради безпеки

Окупанти атакували три райони Дніпропетровської області, двоє цивільних поранені, пошкоджені будинки

Міністр оборони повідомив про створення банківського консорціуму для кредитування підприємств ОПК на 21,5 млрд грн

Україна не планує продавати стратегічні об’єкти, критично важливі для продовольчої безпеки - Соболев

Фонд підтримки енергетики акумулював понад EUR1,5 млрд грантів партнерів на відновлення енергосистеми

Навроцький обговорив з Трампом російсько-українську війну та узгодження мирного плану

Зеленський: зараз ми в Україні готуємось до зустрічей та перемовин у США, і на сьогодні наші команди досягли значного прогресу

Ексглава "Укрнафти" Ткачук очолив "Укргазвидобування"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА