Інтерфакс-Україна
21:08 21.02.2023

Глава італійського уряду відвідала Київщину

1 хв читати

Прем'єр-міністерка Італії Джорджія Мелоні у вівторок відвідала Київську область, повідомляє пресслужба Київської ОВА.

"Делегацію зустріли заступник керівника Офісу президента Олексій Кулеба, генеральний прокурор України Андрій Костін, в.о. голови Київської ОДА Дмитро Назаренко, заступники Микола Бойко та Віталій Власюк", - йдеться у повідомленні.

У ньому уточнюється, що під час візиту Мелоні відвідала Бучу, де побувала у Церкві Святого Апостола Андрія Первозванного та на місці масового поховання українських цивільних, убитих російською армією.

"Італійські партнери також відвідали Ірпінь, де оглянули руйнування ЖК "Ірпенські Липки", - наголосили в ОВА.

Там додали, що голова італійського уряду була глибоко вражена побаченим.

"Вона висловила слова підтримки українському народу та наголосила, що Україна може розраховувати на Італію у своїй боротьбі", - підсумували в адміністрації.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

РФ атакувала в Одеській області енергообʼєкти ДТЕК

По факту залишення КСП у Гуляйполі проводять детальне розслідування – Сили оборони півдня

У Приморському краї РФ пролунали вибухи біля в/ч, відомої воєнними злочинами в Україні, - джерела

СБУ зірвала замах ФСБ на офіцера ГУР у Києві

Ексголова Державної судової адміністрації України почав відбувати покарання

Петиція про безкоштовний проїзд для донорів крові у київському транспорті не набрала необхідних для розгляду голосів

До суду передано справу щодо 18 осіб, причетних до катувань понад 90 мирних жителів Куп’янська

Експрезидента УАФ Павелка оголосили у розшук

Ворожа атака безпілотниками пошкодила локомотив і вантажний вагон на станції Ковель

Ексочільника УСБУ в Харківській області затримано за підозрою у спробі захоплення державної влади під час війни

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА