Інтерфакс-Україна
19:05 17.02.2023

У вихідні в Києві та області можливі стабілізаційні відключення світла

1 хв читати
У вихідні в Києві та області можливі стабілізаційні відключення світла

18-19 лютого в деяких районах столиці та області можуть бути стабілізаційні відключення за графіками у зв'язку з проведенням ремонтних робіт, повідомив енергохолдинг "ДТЕК".

Згідно з його повідомленням у телеграм-каналі в п'ятницю ввечері, відключення можуть бути з 9:00 до 22:00 суботи в частині лівого берега та в Голосіївському районі, з 8:00 до 13:00 неділі – у Голосіївському, Солом'янському, Дарницькому та Дніпровському районах.

Через ремонти на Київщині відключення за графіками можливі в низці населених пунктів Бучанського району. У компанії зазначили, що у вихідні електропостачання обмежуватимуть з 6:00 до 22:00.

"Енергетики докладають максимум зусиль для покращення ситуації в енергосистемі", – наголосили в ДТЕК.

Як повідомлялося, з минулої неділі, шість днів поспіль, Україна живе без застосування графіків відключень у більшості областей з огляду на відсутність дефіциту ресурсу, водночас оператори попереджають про можливі відключення через ремонти або перевантаження мереж.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

За попередніми даними вибух у харківській багатоповерхівці має побутове походження

Зеленський провів спеціальний енергетичний селектор, доручив розібратися щодо будинків без опалення в Києві та збільшити обсяг імпорту електрики

У ЦПД спростували фейк про "повне відключення світла" на заході України

Майже 40% закладів освіти на Миколаївщині продовжать роботу в очному режимі, 20% перейдуть на дистанційку

РФ вдарила по підприємствах "Нафтогазу", вночі - по обладнанню з видобутку газу

НВМК планує проведення архітектурних конкурсів на ключові об'єкти та споруди меморіалу після завершення війни

Буданов, Умєров і Арахамія уже в США

Петиція щодо створення безбар'єрного пішохідного середовища на вул. Хрещатик і Майдані Незалежності не набрала необхідних голосів

Порошенко передав допомогу військовим на Сумщині

7 корпус ДШВ: окупанти хочуть вийти до пануючих висот Закітного та Кривої Луки для обстрілів Словʼянська, Лиману та Миколаївки

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА