Інтерфакс-Україна
07:50 13.02.2023

США поки не визначили державну приналежність та властивості трьох останніх збитих літаючих об'єктів

1 хв читати
США поки не визначили державну приналежність та властивості трьох останніх збитих літаючих об'єктів

Американські військові не мають інформації про країну походження або фізичні та механічні властивості трьох об'єктів, збитих над Північною Америкою за останні три дні, заявив журналістам голова Командування повітряно-космічної оборони Північної Америки (NORAD) генерал Глен Ван Херк.

"Я не маю наміру відносити їх до категорії повітряних куль. Ми називаємо їх об'єктами не просто так", - сказав він у відповідь на запитання на пресконференції.

Він додав: "Я не можу класифікувати, за рахунок чого вони залишаються у повітрі. Це може бути газовий балон усередині конструкції чи якийсь тип рухової установки".

При цьому генерал заявив, що не визначено країну походження трьох останніх об'єктів на відміну від китайської повітряної кулі, яку американські військові збили біля узбережжя Південної Кароліни минулого тижня.

"Я не впевнений і наполегливо закликаю вас не приписувати це будь-якій конкретній країні. Ми не знаємо", - сказав він.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Четверо постраждалих, троє з яких – діти, в Одесі внаслідок масованої атаки російських дронів - МВА

Ворожі ударні дрони влучили в багатоповерхівки в Одесі, є постраждалі - ОВА

Багатоповерхівка у Білій Церкві пошкоджена внаслідок атаки ворожих БпЛА - КОВА

Пожежа на складах та влучання в багатоповерхівку зафіксовані внаслідок атаки російських БпЛА в Одеській області - ОВА

Румунія приєднується до PURL і виділяє EUR 50 млн в рамках бюджету 2025 року

Сили оборони відбили з початку доби 142 ворожі атаки - Генштаб

В оточенні Макрона кажуть про відсутність доказів атаки на резиденцію Путіна – ЗМІ

Мінрозвитку за пів року запустить нову цифрову процедуру відкриття внутрішніх автобусних маршрутів

Камишін вийшов з наглядової ради "Укрзалізниці", Милованов – "Укроборонпрому"

МЗС України засудило святкування влаштовані окупантами в Маріупольському драмтеатрі

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА