17:48 10.02.2023

ВАКС залишив у силі запобіжний захід ексголові НБУ Шевченку

1 хв читати
ВАКС залишив у силі запобіжний захід ексголові НБУ Шевченку

Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду відхилила понад 40 клопотань захисту та залишила в силі рішення про безстрокове тримання під вартою без права внесення застави ексголови НБУ Кирила Шевченка, обвинуваченого НАБУ у розтраті коштів державного Укргазбанку.

"Сьогодні Вищий антикорупційний суд остаточно продемонстрував, що ціллю відкритої проти мене справи є не правосуддя, а переслідування як таке. Апеляційна палата ВАКС відмовила мені в у зміні запобіжного заходу і залишила у силі максимально жорстке рішення – безстрокове тримання під вартою без права внесення застави", - написав Шевченко на своїй сторінці у фейсбуці.

Ексголова НБУ зазначив, що суд повністю став на бік обвинувачення, ігноруючи права захисту.

"Про це свідчить не тільки демонстративне рішення по запобіжному заходу, а й і всі інші рішення ВАКС. Мені не дозволяють брати участь у судових засіданнях. Клопотання про мою участь в процесі в режимі відеоконференції – відхилені. Відхилено також більше 40 клопотань та заяв захисту – тобто всі без винятку звернення моїх адвокатів оцінюються судом апріорі як такі, що не можуть бути задоволені. Суд не намагався навіть робити вигляд, що вивчає справу", - наголосив ексголова Нацбанку.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА