Інтерфакс-Україна
08:15 19.01.2023

Прем'єр-міністр Нової Зеландії заявила про намір піти у відставку

1 хв читати
Прем'єр-міністр Нової Зеландії заявила про намір піти у відставку

Прем'єр-міністр Нової Зеландії Джасінда Ардерн оголосила у четвер вранці, що піде у відставку.

"Я вважаю, що керувати країною - це найбільш привілейована робота, яку будь-хто будь-коли міг отримати, але також і одна з найскладніших. Ви не можете і не повинні виконувати цю роботу, якщо у вас немає повного бака, плюс ще трохи у запасі для тих незапланованих і несподіваних завдань, які неминуче виникають. Подумавши над цим влітку, я знаю, що більше не маю того зайвого в баку, щоб виконувати роботу належним чином", - цитують її заяву місцеві ЗМІ.

Як повідомляє Bloomberg, лейбористська партія проголосує за нового лідера 22 січня. Переможцю знадобиться підтримка двох третин голосів.

За словами Ардерн, очікується, що процес завершиться не пізніше 7 лютого. Вона також оголосила, що загальні вибори у країні відбудуться 14 жовтня.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

До Глобальної коаліції українських студій приєдналися п'ять естонських університетів

Бригада "Хижак" повідомила про знищення ворожого НРК-РСЗВ корейського виробництва

Удар безпілотника спровокував пожежу в центрі Харкова

Українські військові з початку року здійснили понад 50 тис. місій із застосуванням НРК – Федоров

Поліція затримала двох іноземців, які знаходились у міжнародному розшуку за підозрами у вбивствах

Українська філологиня Матійчук отримала від президента Німеччини хрест "За заслуги"

Норвегія спрямує на розробку й закупівлю морських дронів для України понад 1 млрд крон

Україна застосовує 300-350 засобів ураження у відповідь на російські атаки – Зеленський

Зеленський: я отримав потрібний результат від листа Путіну

На території самопроголошеного Придністров'я знаходяться 2,5 тис. російських військових – Зеленський

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА