Інтерфакс-Україна
18:46 18.01.2023

У Броварській громаді 19, 20 та 21 січня оголошено днями жалоби - мер

1 хв читати
У Броварській громаді 19, 20 та 21 січня оголошено днями жалоби - мер

У Броварській громаді оголошено триденну жалобу в пам'ять про загиблих унаслідок авіакатастрофи, що сталася 18 січня, повідомив мер Броварів Ігор Сапожко.

"У зв'язку з трагедією, що сталася сьогодні в Броварах, 19, 20 і 21 січня оголошено днями жалоби в нашій громаді... Щирі співчуття рідним і близьким загиблих... Царство небесне і вічна пам'ять усім загиблим...", - написав він у телеграм-каналі в середу.

Як повідомлялося, 18 січня вранці у Броварах біля дитячого садка впав та розбився гелікоптер ДСНС, на борту якого перебувало керівництво МВС. Зокрема, під час виконання службових обов'язків загинули міністр внутрішніх справ України Денис Монастирський, його перший заступник Євген Єнін, державний секретар МВС Юрій Лубкович.

Загалом загинули 14 осіб, із них одна дитина, постраждали 25 осіб, із них 11 дітей.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Суд відмовив Держетнополітики у задоволенні апеляції щодо забезпечення позову у справі про припинення діяльності УПЦ (МП)

Головним пунктом порядку денного саміту ЄС буде Україна – високопосадовий європейський дипломат

Шмигаль на "Рамштайні" звернувся до партнерів із пропозицією спрямовувати щонайменше 0,25% ВВП на оборонні потреби України

Сибіга закликав держави-члени ЄС увалити рішення щодо "репараційного кредиту" цього тижня: є щонайменше 5 причин, чому це необхідно саме зараз

США залишили в силі вимоги вивести українські війська з Донбасу - ЗМІ

Канада на "Рамштайні" оголосила про новий пакет підтримки України

Україна, Молдова та Нідерланди першими підписали Конвенцію про компенсаційну комісію для України

Україна та партнери профінансують контракти для військових, які захочуть лишитися в армії після війни – Зеленський

Кошта запросив Зеленського на саміт ЄС

Україна хотіла б отримати EUR40-45 млрд з активів РФ вже у 2026р та використати їх виключно на відновлення - Зеленський

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА