Інтерфакс-Україна
15:05 12.12.2022

У Чернівцях стався вибух газу в житловому будинку, загинула дитина - ДСНС

1 хв читати

У Чернівцях у понеділок, 12 грудня, стався вибух газу в житловому будинку на вул. Слобідській, повідомляє ГУ Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Чернівецькій області.

"За попередніми висновками фахівців, унаслідок витоку газу з газового котла в приміщенні кухні стався вибух без подальшого горіння. Внаслідок вибуху були травмовані чотири людини - двоє дорослих і двоє дітей", - зазначається в повідомленні у фейсбуці.

Рятувальники, котрі прибули на виклик, витягли з-під завалів хлопчика 2007 року народження і передали медикам. Під час проведення реанімаційних заходів він помер у кареті швидкої.

Трьох інших постраждалих госпіталізували.

Обставини події з'ясовуються.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Американська присутність в Гренландії може включати розміщення військових баз на її території - ЗМІ

Сили оборони звільнили Сухецьке, противник просунувся у двох населених пунктах на Донеччині та Запоріжжі

Україна та Швейцарія підписали Меморандум про взаєморозуміння на CHF30 млн для підтримки МСП

Експосланець Трампа по Україні Келлог сподівається на мир до Дня Незалежності

Літак Зеленського очікується у Швейцарії зранку у четвер – авіаресурс

"Укрзалізниця" змінює графік руху: 118 поїздів далекого сполучення курсують за оновленим розкладом з 22 січня

Українська делегація обговорила з однією з найбільших американських інвестиційних компаній BlackRock відновлення України

Гілі: Ми не повинні забувати, хто супротивник, а хто союзник. Наша місія - підтримувати Україну

Голова НАЛУ Шевчук увійшов до складу конкурсної комісії для обрання заступника керівника САП, закликає припинити маніпуляції щодо його обрання

Шмигаль: енергетики розробили низку технічних рішень, які дозволять перейти від екстрених до жорстких, але прогнозованих графіків

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА