12:42 08.12.2022

Україна потребує збільшення військової допомоги - Корнієнко

1 хв читати
Україна потребує збільшення військової допомоги - Корнієнко

Україна потребує збільшення військової допомоги від міжнародних партнерів, заявив перший заступник голови Верховної Ради Олександр Корнієнко.

"Наші ЗСУ максимально сконцентровані, героїчно протистоять цій (російській – ІФ-У) навалі, але Україна й надалі потребує постійної військової допомоги, яку потрібно не просто залишити на поточному рівні, а збільшувати за можливості", - сказав Корнієнко на зустрічі з делегацією Європейської безпекової організації GLOBSEC.

Як повідомила пресслужба апарату Верховної Ради, сторони обговорили питання надання військової допомоги Україні, зокрема систем протиповітряної оборони, створення Спеціального міжнародного трибуналу щодо злочину агресії Росії, ситуацію з безпекою в Європі.

"Європейська безпека вирішується в Україні. Коли співпраця переходить у системну, це свідчить про те, що наші взаємини - міцні й потужні. І ми можемо разом багато досягти", - наголосив перший віцеспікер.

Окрім того, Корнієнко зазначив, що паралельно з активною фазою війни на лінії фронту Росія продовжує терористичні обстріли житлової та енергетичної, цивільної інфраструктури на всій території України.

"Завдяки допомозі партнерів, постачанню систем ППО відбиваємо більшу частину цих ракет, але нам необхідне продовження підтримки ППО, аби захистити українські міста від ракет, а населення - від холоду та темряви взимку", - підсумував він.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА