Інтерфакс-Україна
01:26 30.11.2022

Три суховантажі доставлять українське продовольство до Туреччини та Італії

1 хв читати
Три суховантажі доставлять українське продовольство до Туреччини та Італії

 

З українських портів у вівторок вийшли три суховантажні машини з пшеницею, кукурудзою та соняшниковою олією, повідомляє Спільний координаційний центр (СКЦ).

"29 листопада три судна залишили українські порти, вони перевозять загалом 61 050 тонн зерна та іншого продовольства в рамках чорноморської зернової ініціативи", - йдеться у повідомленні.

Два суховантажні машини Maria GS (26 350 тонн кукурудзи) і Torc (8,4 тис. тонн соняшникової олії) прямують до Італії. Судно Daytona Dynamic доставить до Туреччини 26,3 тис. тонн пшениці.

Крім цього, в українські порти прямують три судна, які у вівторок пройшли морським гуманітарним коридором.

СКЦ зазначає, що 76 суден, здатних експортувати близько 2,4 млн тонн продовольства, очікують на дозвіл на захід у порти України, а також 25 навантажених суховантажів готуються до огляду в турецьких територіальних водах, щоб вирушити далі до пунктів призначення.

"Станом на 29 листопада загальний тоннаж зерна та іншої агропродукції, експортованої з трьох українських портів, становить 12 249 244 тонни. Усього на даний момент було дозволено рух 1007 суден: 503 на прибуття в українські порти та 504 - на вихід із них", - резюмували у повідомленні.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Поліція затримала організатора підпалів ресторанів у Чернігові

Сибіга у річницю Будапештського меморандуму: Україна більше не довіряє порожнім обіцянкам

Окупанти захопили майже 12 кв. км в районі Сіверська за добу, на інших напрямках не просувалися - DeepState

За "Хрест бойових заслуг" щомісяця виплачуватимуть 12 тис. грн - Мінсоцполітики

Зеленський обговорював з Кислицею питання перезавантаження ОП та перемовин з США

Україна, ЄС і США повинні мати спільну переговорну позицію щодо закінчення війни - Яценюк

В Українському фонді культспадщини вже понад EUR4 млн міжнародної підтримки

Генштаб ЗСУ: Уражено морський порт в Темрюку Краснодарського краю та Сизранський НПЗ

Зеленський нагородив відзнакою "Золоте серце" 45 волонтерів, у тому числі Стерненка і Федишин

Погода на вихідних суттєво не зміниться, по всій Україні без опадів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА