Інтерфакс-Україна
11:19 19.11.2022

За два дні з портів Великої Одеси вийшли 9 суден з агропродукцією для країн Африки, Азії та Європи

1 хв читати
За два дні з портів Великої Одеси вийшли 9 суден з агропродукцією для країн Африки, Азії та Європи

За 2 дні з портів Великої Одеси вийшли 9 суден зі 162 тис.тонн агропродукції для країн Африки, Азії та Європи, повідомляє Міністерство інфраструктури України.

"Зокрема, сьогодні відправлений балкер BOZBURUN-M з 40 тис.тонн пшениці для Ефіопії. Це вже восьме за рахунком судно, зафрахтоване Всесвітньою продовольчою програмою ООН в рамках допомоги країнам Африки та Азії", - йдеться в повідомленні в Telegram-каналі.

У портах Великої Одеси під обробкою 26 суден. На них завантажують 1 млн тонн української агропродукції.

Із 1 серпня з портів Великої Одеси вийшли 475 суден, які експортували 11,2 млн тонн українського продовольства в країни Азії, Європи та Африки.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Генасамблея ООН закликала до олімпійського перемир’я під час Зимових ігор-2026

Звільнився директор ДЕЦ МОЗ Бабенко

Мерц застережливо відреагував на можливість участі німецьких миротворців в Україні, водночас не відкидаючи її

Працівник "Київтеплоенерго" помер під час роботи на об’єкті критичної інфраструктури - КМДА

Російський посланець Дмитрієв вирушає до Майамі для зустрічей з адміністрацією Трампа - ЗМІ

Шмигаль: Продовжуємо створювати умови для збільшення імпорту електроенергії державними компаніями

Київ має враховувати безпековий фактор при оновленні систем енерго- та теплозабезпечення - Сухомлин

Кабмін призначив Краснолуцького заступником міністра економіки і Шугалія - заступником міністра енергетики

Через погодні умови обмежено рух вантажівок в Полтавській та Дніпропетровській областях - Укртрансбезпека

Трамп: переговори РФ і України можуть приносити результати і без участі Віткоффа та Кушнера

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА