Інтерфакс-Україна
08:54 15.11.2022

Унаслідок агресії РФ в Україні загинула 431 дитина, 834 – поранено

1 хв читати
Унаслідок агресії РФ в Україні загинула 431 дитина, 834 – поранено

У результаті збройної агресії РФ в Україні загинула 431 дитина, понад 843 дитини отримали поранення, повідомляє Офіс генерального прокурора.

"Станом на ранок 15 листопада 2022 року понад 1265 дітей постраждали в Україні внаслідок повномасштабної збройної агресії Російської Федерації. За офіційною інформацією ювенальних прокурорів 431 дитина загинула і понад 834 дістали поранення різного ступеня тяжкості. Найбільше постраждало дітей у Донецькій області - 422, Харківській - 264, Київській - 116, Миколаївській - 77, Запорізькій - 70, Чернігівській - 68, Луганській - 64, Херсонській - 64, Дніпропетровській - 31", - сказано у повідомленні, опублікованому у телеграм-каналі.

Зазначається, що ці цифри є не остаточними, оскільки триває робота щодо їх встановлення у місцях ведення активних бойових дій, на тимчасово окупованих та звільнених територіях.

Стало відомо, що 28 травня внаслідок обстрілу окупантами с. Миролюбівка на Херсонщині загинула 8-річна дівчинка.

Крім цього, 4 листопада у смт Ярова Лиманського району Донецької області внаслідок детонації міни було поранено 9-річного хлопчика.

14 листопада біля с. Новорайськ Херсонської області внаслідок наїзду автомобіля на вибуховий предмет отримали поранення різного ступеня тяжкості троє дітей 5 місяців, 5 та 10 років.

У результаті бомбардувань та обстрілів ЗС РФ пошкоджено 2719 навчальних закладів, 332 з них зруйновано повністю.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА