Інтерфакс-Україна
13:19 23.10.2022

За розпорядженням "Укренерго" стабілізаційні відключення електроенергії почалися в неділю в Києві - КМДА

1 хв читати
За розпорядженням "Укренерго" стабілізаційні відключення електроенергії почалися в неділю в Києві - КМДА

Київська міська державна адміністрація повідомила про стабілізаційні відключення електрики в українській столиці, які проводяться за розпорядженням НЕК "Укренерго" в неділю.

"За розпорядженням НЕК "Укренерго" в Києві розпочалися стабілізаційні відключення світла", - йдеться в повідомленні КМДА.

В адміністрації закликають городян помірно споживати електроенергію і вмикати енергоємні прилади по черзі, а також максимально знизити споживання електроенергії вранці з 06:00 до 11:00 і ввечері з 17:00 до 23:00.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Новий пакет санкцій ЄС демонструє системний підхід до послаблення російської воєнної машини – Власюк

Федоров, Сирський та Гнатов провели нараду з командирами щодо впровадження першого етапу армійської реформи

Оголошено конкурс з відбору голови правління "Енергоатома" – Наглядова рада

Спікер Ради: Для України важлива консолідована підтримка британського парламенту

Fire Point, TAF Industries, Fourth Law та ще з півсотні компаній з України представлені на Eurosatory-2026 у Парижі

Раді пропонують доповнити склад злочину геноциду культурною складовою – законопроєкт

Зеленський подякував Вселенському патріарху за підтримку і чітку моральну позицію після удару РФ по Києво-Печерській лаврі

Трамп назвав "дуже плідними" розмови з Зеленським і Путіним, заявив, що зосередиться на Україні

Український урядовий борт вилетів з Молдови до Женеви, біля якої проходить саміт G7 -- авіарусерс

Трамп, Венс і спікер парламенту Ірану підписали американсько-іранський меморандум – медіа

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА