Інтерфакс-Україна
07:14 23.10.2022

За добу на півдні знищено 47 окупантів, 24 одиниці техніки, 4 склади боєприпасів

1 хв читати
За добу на півдні знищено 47 окупантів, 24 одиниці техніки, 4 склади боєприпасів

За добу на південному напрямку українські військові знищили 47 людей особового складу агресора, 24 одиниці техніки, 4 склади боєприпасів, повідомляє Оперативне Командування "Південь".

"Орієнтовні втрати противника за добу дорівнюють: 47 рашистів, 2 танки, реактивна система залпового вогню "Град", протитанковий ракетний комплекс, 16 одиниць авто-бронетанкової техніки та 4 склади з боєприпасами у Первомайському та Бериславському районах", - йдеться у повідомленні.

Також пошкоджена самохідна великокаліберна гаубиця "Мста-С" та ще 3 одиниці авто-бронетехніки.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У Запоріжжі внаслідок атаки РФ на об'єкти інфраструктури загинули двоє людей

В Одесі загинула 11-річна дівчинка, яка впала з даху багатоповерхівки – поліція

Глави МЗС України та Словаччини відвідали медзаклад, оснащений за словацької підтримки

На фронті відбулось 215 боїв за добу, найгарячіше на покровському та гуляйпільському напрямках – Генштаб

Сибіга поінформував гендиректора ЮНЕСКО про пошкодження атаками РФ культурних об'єктів України

Зеленський створив Координаційну раду з питань захисту прав ветеранів, полонених та зниклих безвісти, яку очолив Буданов – указ

Україна вибачилася перед Грецією за інцидент із морським дроном біля острова Лефкада

У ДТП в Києві загинули двоє поліцейських та двоє цивільних, ще троє постраждалих – поліція

Стефанчук: Україна та Польща не можуть допустити, щоб спільний ворог роз'єднав наші держави

Російський fpv-дрон атакував службове авто поліції у Харківській області, без постраждалих

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА