Інтерфакс-Україна
08:28 20.10.2022

За добу на півдні знищено 43 окупанти, 19 одиниць техніки, 2 склади з боєприпасами

1 хв читати
За добу на півдні знищено 43 окупанти, 19 одиниць техніки, 2 склади з боєприпасами

За добу на південному напрямку українські військові знищили 43 людини особового складу агресора, 19 одиниць ворожої техніки, а також 2 склади з боєприпасами, повідомляє Оперативне Командування "Південь".

"Уточнені втрати ворога склали: 43 рашисти, 6 танків, 9 одиниць автобронетехніки, 2 гаубиці 152 калібру, командно-штабна машина та ворожий безпілотник-розвідник", - йдеться у повідомленні.

Також знищено 2 склади боєприпасів у Бериславському районі.

Наголошується, що ракетно-артилерійські підрозділи Сил оборони протягом середи відпрацювали понад 440 вогневих завдань.

Водночас, штурмова авіація українських Повітряних сил завдала 6 ударів по пунктах розгортання зенітно-ракетних комплексів "Бук-2М", "Тор" та "Панцир", а парою гелікоптерів Мі-24 та Мі-8 атакувала район зосередження живої сили та техніки ворога неподалік Любомирівки.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

3-й ОП ССО ім. Святослава Хороброго повідомляє про повітряний контроль частини сухопутного коридору противника до Криму

Петиція про встановлення у дворах багатоквартирних будинків у Києві підземних смітників не набрала необхідних голосів

ВАКС засудив екскерівника "Полтавапаливо" на 3 роки та 4 місяці позбавлення волі

ДПСУ: На українсько-польському кордоні спостерігається накопичення транспортних засобів на виїзд з України

Буданов обговорив з начальником БПМ Польщі двосторонні відносини, зокрема, історичні проблеми

СБУ: Уражено 15-й арсенал ВМФ РФ, базу флоту у Кронштадті та нафтобазу в Усть-Лабінську

В Україні 7-8 червня утримається дощова погода

Мешканець Харківської області загинув внаслідок атаки FPV-дрона

Водій, який вчинив летальну ДТП у Києві, мав 39 порушень ПДР – патрульна поліція

Адвокат заступника голови КМДА Оленича оскаржив дії судді ВАКС у Вищій раді правосуддя

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА