Інтерфакс-Україна
08:38 19.10.2022

Уночі окупанти обстріляли об'єкт критичної інфраструктури у Запорізькій області

1 хв читати
Уночі окупанти обстріляли об'єкт критичної інфраструктури у Запорізькій області

У ніч проти середи окупанти обстріляли об'єкт критичної інфраструктури в одному із селищ Запорізької області, серед людей постраждалих немає, повідомляє голова обласної військової адміністрації Олександр Старух.

"Вночі ворог атакував об'єкт критичної інфраструктури в одному із селищ Запорізького району. Окупант застосував ракети С300. На об'єкті виникла пожежа, оперативно ліквідована рятувальниками. Постраждалих немає", - написав Старух у телеграм-каналі в середу вранці.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський обговорив з Трампом питання отримання ліцензій на виготовлення антибалістичних ракет

Міністри оборони України та Канади обговорили "данську модель" та можливість закуповувати ракети PAC-3 через механізм JUMPSTART

Мінмолодьспорту та Агенція масового спорту запроваджують премію "Тренер року"

Доплату до зарплат військовим фахівцям у тилу на рівні 10 тис. грн має бути продовжено наступного року – Свириденко

Трамп назвав "хорошою" зустріч з Зеленським на полях G7 і планує провести ще одну

Зеленський зустрівся із Трампом на полях G7

Сибіга та Рубіо провели зустріч: обговорили мирний процес та удар РФ по Києво-Печерській лаврі

Командувач Нацгвардії: Більш як половину бійців НГУ повернули з полону

Головнокомандувач Сил оборони Естонії разом з Сирським відвідав частини, які воюють на південному сході України

В Херсоні встановили особу загиблого внаслідок удару по маршрутці – МВА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА