Інтерфакс-Україна
19:22 12.10.2022

Шмигаль обговорив із послами країн G7 руйнування енергетичної інфраструктури в результаті обстрілу з боку Росії

1 хв читати
Шмигаль обговорив із послами країн G7 руйнування енергетичної інфраструктури в результаті обстрілу з боку Росії

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль обговорив із послами країн G7 руйнування енергетичної інфраструктури внаслідок обстрілу з боку Росії.

"На зустрічі з послами країн G7 розповів про воєнні злочини Росії та руйнування енергетичної інфраструктури. Повинні протистояти цьому разом! Подякував за рішучу заяву лідерам G7 на підтримку України", - написав Шмигаль у твіттері.

Також, за словами прем’єра, сторони обговорили розмінування, відновлення України та подальшу допомогу українцям.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Раді пропонують запровадити кримінальну відповідальність за українофобію

Буданов про створення Пантеону видатних українців: герої української нації мають здобути славу в Україні

ОВА та УАФ запускають проєкт відновлення здоров'я дітей із прифронтових регіонів у Карпатах – заступник керівника ОП

У Пентагоні вважають, що на розмінування Ормузу може піти пів року – ЗМІ

Буданов закликав зброярів зосереджуватися на інтеграції штучного інтелекту

Зеленський оголосив про початок створення Пантеону видатних українців

НАТО анонсувало свій саміт у Туреччині

Фінансування Космічних сил США наступного року більш ніж подвоїться, до рекордних $71,2 млрд – проєкт

Майже у кожного третього українця є близькі за кордоном, які виїхали після початку повномасштабного вторгнення – опитування КБФ

Іран помилував засуджених до страти жінок, стверджує Трамп

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА