Інтерфакс-Україна
07:19 12.10.2022

ЗС України відбили ворожі атаки в районах семи населених пунктів

1 хв читати
ЗС України відбили ворожі атаки в районах семи населених пунктів

Збройні сили України за добу відбили ворожі атаки в районах семи населених пунктів, повідомляє Генеральний штаб.

"За минулу добу підрозділи Сил оборони відбили атаки окупантів у районах населених пунктів Миколаївка, Соледар, Бахмутське, Бахмут, Майорськ, Первомайське та Красногорівка", - сказано в повідомленні.

На волинському та поліському напрямках ситуація без істотних змін.

Водночас на інших напрямках ворог здійснював обстріли з мінометів, танків, ствольної та реактивної артилерії в районах населених пунктів:

на сіверському напрямку – Сеньківка Чернігівської області та Середина-Буда, Нововасилівка та Сорокине Сумської області;

на слобожанському напрямку – Стрілеча, Красне, Огірцеве, Вовчанські Хутори, Стариця, Дворічна та Дворічне;

на краматорському напрямку – Першотравневе, Ковалівка, Терни, Ямполівка, Торське, Серебрянка, Білогорівка та Сіверськ;

на бахмутському напрямку – Білогорівка, Соледар, Бахмутське, Бахмут, Кліщіївка, Одрадівка, Опитне, Майорськ Спірне та Яковлівка;

на авдіївському напрямку – Авдіївка, Первомайське, Красногорівка, Мар’їнка та Новомихайлівка;

на новопавлівському та запорізькому напрямках – Велика Новосілка, Нескучне, Малі Щербаки, Оріхів і Червоне.

На південнобузькому напрямку противник продовжує обстріли позицій наших підрозділів для стримування контрнаступу по всій лінії зіткнення. Вогневого впливу зазнали райони понад двадцяти населених пунктів.  Зокрема, Велике Артакове, Давидів Брід, Благодатівка, Сухий Ставок, Широке, Тернові Поди, Солдатське, Правдине та Мирне.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У найближчі три доби в Україні заморозки на поверхні ґрунту та в повітрі

В Україні на вихідних невеликі дощі з мокрим снігом, на поверхні ґрунту заморозки

Росія з початку березня здійснила понад 40 атак на рухомий склад "Укрзалізниці" – віцепрем'єр

Якщо США замислюються над виходом з НАТО, то безпека Європи ґрунтуватиметься на ЄС, але не в його нинішньому вигляді, – Зеленський

Росіяни атакували портову інфраструктуру на Одещині, є влучання в резервуар – ОВА

Путіну для повної окупації Донбасу довелося б пожертвувати від 300 тис. до 1 млн людей залежно від тривалості операції – Зеленський

СБУ затримала іноземного кілера, який на замовлення РФ намагався застрелити високопосадовця ВМС ЗСУ

Федоров: Після помилок ТЦК із "розшуком" жінок запровадять технічні запобіжники

Освітній омбудсмен: Серед проблем НУШ – підвезення учнів і відсутність пансіонів

На Сумщині через російські обстріли згорів палац Харитоненків – ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА