Інтерфакс-Україна
09:18 22.09.2022

10 іноземців звільнено з російського полону за посередництва Саудівської Аравії – Зеленський

1 хв читати
10 іноземців звільнено з російського полону за посередництва Саудівської Аравії – Зеленський

Із російського полону звільнено 10 іноземних громадян, повідомив в ефірі телемарафону в ніч із середи на четвер президент України Володимир Зеленський.

"Ми допомогли нашим друзям, це питання честі для України, питання нашої подяки за допомогу нашій державі. Вдалося звільнити 10 іноземних громадян, які перебували в російському полоні", - сказав він.

За словами Зеленського, "свого часу ми обговорювали це з Борисом Джонсоном, він звертався по сприяння до американських друзів. Тепер додому повернуться п'ятеро громадян Великої Британії, двоє громадян США, один громадянин Марокко, громадянин Швеції та громадянин Хорватії. Ворог призначив їм вирок - тривалий термін ув'язнення чи страту. Ми врятували їм життя. Всі вони повернуться додому за посередництва Саудівської Аравії".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Суд арештував 14-річного школяра, який напав з ножем на вчительку і однокласника

США призупинять видачу віз росіянам — ЗМІ

Глава "Нафтогазу" категорично спростував введення обмежень споживання газу в будь-якому регіоні України

У Києві без тепла найбільше будинків у Печерському районі після масованих обстрілів – Пантелеєв

У пункті пропуску "Ужгород" відкрили пішохідну смугу руху для оформлення

Держкіно 103 рази клопотало перед ДПСУ і Мінкультури про перетин кордону військовозобов'язаними у 2025р

Кличко: Столиця сьогодні функціонує в екстремальних умовах

В Києві без опалення близько 400 багатоповерхівок, ситуація з енергопостачанням лишається складною – Кличко

Київ працює над внесенням прибуткового будинку Якова Кияка до Держреєстру нерухомих пам’яток України

Франція відкриє консульство в Гренландії

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА