Інтерфакс-Україна
13:37 18.09.2022

Гайдай: У Сватовому "бавовна" у будівлі готелю на старому автовокзалі, де мешкали окупанти

1 хв читати
Гайдай: У Сватовому "бавовна" у будівлі готелю на старому автовокзалі, де мешкали окупанти

Голова Луганської ОВА Сергій Гайдай повідомив, що у неділю у будівлі готелю на старому автовокзалі у тимчасово окупованому Сватовому, де проживали російські загарбники, стався вибух.

"Бавовна" (вибух - ІФ-У) у Сватовому. Старий автовокзал, усередині якого був готель та проживали рашисти", - написав Гайдай у фейсбуці.

Він додав, що в окупантів наразі є вбиті та поранені.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

СБУ затримала ворожу агентку, яка збирала дані про оборонні підприємства Дніпра

ВМС провели підготовку до відбиття можливих ударів противника морськими дронами в районі Одеси

Внаслідок атак без світла перебувають споживачі в п'яти областях, негода знеструмила 22 н.п. на Дніпропетровщині

Сибіга звернувся до москвичів, які цікавляться, "що відбувається": Запитайте Путіна

Бельгія передасть Україні 7 F-16 до кінця року і згодом планує передати усі – ЗМІ

Повідомлено про підозру депутату Ужгородської міськради, який не задекларував майно та грошові активи на 78 млн грн

Кабмін продовжив експериментальний проєкт "Центрів життєстійкості" до листопада 2027р

Сили оборони завдали повторного удару по Московському НПЗ – Зеленський

Окупанти просунулись під Гуляйполем на 2,45 кв. км – DeepState

Громади отримали чіткий механізм придбання житла для ВПО у сільській місцевості – Мінсоцполітики

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА