Інтерфакс-Україна
06:52 17.09.2022

За добу українські військові знищили 33 окупанти, 13 одиниць техніки

1 хв читати
За добу українські військові знищили 33 окупанти, 13 одиниць техніки

Минулої доби п'ятниці українські захисники знищили 33 людини особового складу агресора, 13 одиниць ворожої техніки, повідомляє Оперативне Командування "Південь".

"Підтверджені втрати ворога встановлені на позначці: 33 рашисти, 2 танки, 152-мм гаубиця "Мста-Б", 120 мм мобільний міномет, 9 одиниць автобронетехніки. Решта – дорозвідується", - сказано в повідомленні.

Зазначається, що авіація Повітряних сил України завдала 15 ударів по розташуванню ворога, а ракетно-артилерійські підрозділи виконали 250 вогневих завдань, зокрема уражено зосередження живої сили та техніки поблизу Старої Збур'ївки, пункт управління безпосередньо в Херсоні станції радіоелектронної боротьби в Новій Каховці і альтернативна понтонна переправа поблизу Садового.

 

 

 

ОСТАННЄ

ЦГР підписав перші 15 договорів на гуманітарне розмінування агроземель на 186,7 млн грн

Кошта: відкриття переговорів про вступ України до ЄС – історичний крок

Лукашенко перепросив Зеленського за різкі висловлювання та заявив, що не планує військових дій проти України

Бомбардувальник B-52 ВПС США розбився після зльоту з авіабази Едвардс у Каліфорнії – США

Зеленський у Женеві обговорив із президентом Швейцарії посилення ППО, санкції та енергетичну підтримку

Сибіга: Україна вітає угоду між США та Іраном і розраховує на активізацію мирних зусиль США щодо завершення війни

В МИКОЛАЄВІ ЧУТИ ВИБУХ

Свириденко: ми працюємо над тим, щоб пройти шлях до повноправного членства в ЄС швидше

Український урядовий борт здійснив посадку в аеропорту Женеви

Тимчасова повірена у справах США: я на власні очі побачила руйнування історичної пам'ятки

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА