Інтерфакс-Україна
07:56 27.08.2022

США мають намір заснувати посаду посла у справах Арктики

1 хв читати
США мають намір заснувати посаду посла у справах Арктики

Влада США планує заснувати посаду посла з особливих доручень в Арктичному регіоні, повідомляє у п'ятницю Держдеп.

"Президент планує зробити більш значущою позицію координатора з питань Арктики, призначивши посла з особливих доручень в Арктичному регіоні за умови отримання рекомендацій та згоди Сенату", - йдеться у заяві держдепу.

Зазначається, що до обов'язків посла увійдуть просування американської політики в регіоні, комунікація з колегами з арктичних і не арктичних країн, а також з корінними народами та співпраця із зацікавленими сторонами всередині країни, включно з урядами штатів, місцевою владою та іншими.

США є однією із восьми арктичних держав нарівні з Канадою, Данією, Фінляндією, Ісландією, Норвегією, Росією та Швецією.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

На фронті відбулось 193 бої за добу, найбільше на покровському та гуляйпільському напрямках – Генштаб

Угорщина та Україна формалізували угоду щодо прав угорської громади Закарпаття – Мадяр

Двоє людей постраждали внаслідок атаки російських дронів на Миколаїв

Важкопоранена, яка постраждала внаслідок ворожої атаки минулої ночі Сумщини, померла в лікарні

В уряді обговорили підтримку прифронтових територій – Офіс президента

МВФ та Україна погодили перегляд програми розширеного фінансування – Свириденко

Сибіга: всі 27 країн ЄС схвалили позицію щодо відкриття першого переговорного кластера для України

Міносвіти затвердило програму профільної середньої освіти за професійним спрямуванням

Росіяни атакували ферму на Сумщині, поранені п'ятеро працівників і загинула худоба

Зеленський: Відкриття першого переговорного кластера з ЄС матиме важливе політичне значення для України

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА