Інтерфакс-Україна
20:22 25.08.2022

Мер Мелітополя Федоров закликає городян розглянути можливість евакуації з міста до настання холодів

1 хв читати
Мер Мелітополя Федоров закликає городян розглянути можливість евакуації з міста до настання холодів

Мер тимчасово зайнятого російськими окупантами Мелітополя (Запорізька обл.) Іван Федоров закликає городян розглянути можливість евакуації з міста до початку опалювального сезону.

"Опалювальний сезон у Мелітополі – під загрозою зриву. Понад місяць у місті немає газу, з яким пов'язано 95% опалення. Перспективи виникнення газу немає", - сказав Федоров у відеозверненні в четвер.

Він зазначив, що у тимчасово зайнятому окупантами Бердянську газ зник 3 місяці тому, проте його подачу досі не відновили, і слова загарбників щодо будівництва газопроводу з Бердянська до Мелітополя – фейк.

"До початку опалювального сезону залишається 2 місяці, тому необхідно якомога евакуюватися з Мелітополя на підконтрольну Україні територію", - наголосив він.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський прибув до Швейцарії, орієнтовно о 13:00 планується зустріч із Трампом – прессекретар

Кабмін звільнив 5 заступників міністра оборони

Верховний суд залишив без руху касаційну скаргу за позовом до НВМК про скасування дозволу на виконання будівельних робіт

Президент Зеленський на шляху до Давосу – радник

Петиція до Кабміну про впровадження повноцінної сексуальної освіти у шкільну програму набрала лише 113 голосів

Генпрокурор призначив обирати керівника САП адвоката Шевчука, причетного до незаконної переправки ухилянтів за кордон – ЦПК

Віткофф: створення зони "вільної від мит" на території України може стати "переломним моментом" для економіки країни

Україна виправила липневу помилку з НАБУ, партнерам варто виправити помилки щодо непоставки ракет – віцепрем’єр Качка

Радник британського прем'єра Павелл вважає, що війна РФ та України не закінчиться нічиєю перемогою, перемовини є ключовими

Кабмін передав від Мінкультури для Держкомтелерадіо бюджетні програми на понад 4 млрд грн

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА