Інтерфакс-Україна
21:10 10.08.2022

Україна та Швейцарія досягли домовленості про представлення українських інтересів на території РФ - МЗС України

1 хв читати
Україна та Швейцарія досягли домовленості про представлення українських інтересів на території РФ - МЗС України

Міністерство закордонних справ України проводить роботу із захисту інтересів громадян України, які перебувають на території РФ, зокрема громадян, незаконно вивезених із тимчасово окупованих російською армією територій, заявив речник МЗС України Олег Ніколенко.

"Як відомо, українські дипломатичні установи на території РФ відсутні. На доручення президента України МЗС досягло принципової домовленості із Швейцарією про представлення українських інтересів на території Росії. Вибір на користь Швейцарії був зроблений через її великий досвід виконання таких функцій і ми вдячні швейцарському уряду за готовність надати свої добрі послуги", - повідомив Ніколенко у коментарі, який оприлюднила пресслужба МЗС України.

Він зазначив, що модальності представлення Швейцарією інтересів України в РФ визначатимуться двосторонньою угодою. Водночас, відповідно до Віденської конвенції про дипломатичні зносини, згоду на представлення Швейцарією інтересів України в Росії має надати приймаюча сторона.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Шмигаль: Київ планує збільшити потужності розподіленої генерації на понад 100 МВт

Сибіга у Давосі: Є підтвердження надання додаткової допомоги нашим енергетикам

У Давосі ЄС і США обговорили Україну, безпеку та торгівлю

Свириденко доручила перевірити соцзаклади на наявність електроенергії, пального для генераторів і харчування

Сибіга та генсек Ради Європи обговорили механізми відповідальності РФ у Давосі

Зеленський попередив про можливі нові масовані удари РФ

Уряд має прийняти цього тижня рішення щодо додаткових щомісячних виплат енергетикам - Зеленський

DeepState фіксує продовження просування ворога в Покровську

Опорні "Пункти незламності" зможуть працювати понад 48 год. безперервно, матимуть запас води і електроенергії - Свириденко

Зеленський погодив призначення П.Єлізарова заступником командувача ПС ЗСУ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА