Інтерфакс-Україна
20:35 27.07.2022

У київському метро відновлюють роботу вестибюлі станцій "Академмістечко" та "Дарниця"

1 хв читати
У київському метро відновлюють роботу вестибюлі станцій "Академмістечко" та "Дарниця"

У київському метрополітені у четвер відновлять роботу вестибюлі станцій метро "Академмістечко" та "Дарниця", повідомив перший заступник голови Київської міської військової адміністрації Микола Поворозник.

"Завтра, 28 липня, відновлять роботу вестибюлі двох станцій КП "Київський метрополітен", а саме вестибюль №2 станції "Академмістечко"; вестибюль №1 станції "Дарниця", - написав він у фейсбуці у середу.

За словами Поворозника, станції перейдуть на повноцінний графік роботи.

"Також у повному обсязі функціонують станції Видубичі, Лісова та Почайна", - підсумував він.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Глави МЗС України та Словаччини відвідали медзаклад, оснащений за словацької підтримки

На фронті відбулось 215 боїв за добу, найгарячіше на покровському та гуляйпільському напрямках – Генштаб

Сибіга поінформував гендиректора ЮНЕСКО про пошкодження атаками РФ культурних об'єктів України

Зеленський створив Координаційну раду з питань захисту прав ветеранів, полонених та зниклих безвісти, яку очолив Буданов – указ

Україна вибачилася перед Грецією за інцидент із морським дроном біля острова Лефкада

Стефанчук: Україна та Польща не можуть допустити, щоб спільний ворог роз'єднав наші держави

Російський fpv-дрон атакував службове авто поліції у Харківській області, без постраждалих

РФ атакувала автозаправний комплекс у Херсонській області, є загиблі та поранені – OKKO

Ворог знову атакував ТЕС ДТЕК, станція зазнала руйнувань

Радбез ООН у понеділок скликає термінове засідання на прохання України після атаки РФ – Сибіга

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА