Інтерфакс-Україна
09:28 11.07.2022

Українські військові повідомили про звільнення від окупантів села Іванівка Херсонської області

1 хв читати
Українські військові повідомили про звільнення від окупантів села Іванівка Херсонської області

Військовослужбовці ЗСУ звільнили від окупантів село Іванівка Херсонської області, повідомляє на своїй сторінці в соцмережі "Фейсбук" 60 окрема піхотна бригада.

"Завдяки злагодженій роботі військовослужбовцям 60 опбр вдалося взяти під контроль черговий населений пункт. Від російських окупантів у Іванівці залишилися лише страшні спогади та "мертва" військова техніка", - зазначено в повідомленні.

Українські воїни налагоджують комунікацію з місцевим населенням і надають допомогу тим, хто її потребує.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ворог окупував Званівку та просунувся у кількох населених пунктах на Слов'янському напрямку - DeepState

Сили оборони відбили з початку доби 200 ворожих атак - Генштаб

Україна залишається повністю відданою досягненню миру - заява делегацій США та України

Стармер обговорив з Трампом можливості досягнення миру в Україні – ЗМІ

Уряд поставив завдання зменшити кількість відключень енергопостачання для населення - Свириденко

Надання ЄС Україні 90 мільярдів євро на два роки - ключовий результат грудня і важливий результат усього року – Зеленський

Рютте: Деякі країни, якщо буде потрібно, готові взяти участь у військових діях в Україні у випадку повторної агресії РФ - ЗМІ

Росія Путіна не відрізняється від ІДІЛ чи "Хамас" – Сибіга про депортацію цивільних в РФ

Умєров повідомив про зустріч з американською стороною сьогодні

У Румунії відкриють другий за величиною логістичний хаб для допомоги Україні - ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА