Інтерфакс-Україна
07:33 08.07.2022

Жоден громадянин РФ не подав заявки на отримання візи після запровадження Україною візового режиму

1 хв читати
Жоден громадянин РФ не подав заявки на отримання візи після запровадження Україною візового режиму

Жоден громадянин РФ не подав заявки на отримання візи після запровадження Україною візового режиму, повідомив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба.

"Дуже показовий момент. За сім днів функціонування візового режиму на всю багатомільйонну Росію не знайшлося жодного громадянина, який подався би на отримання української візи. За цей час було понад 100 дзвінків до МЗС, посольства України у різних країнах від громадян Росії з проханням роз'яснити правила в'їзду, як отримати візу, що для цього потрібно, але жодної заявки не було", - зазначив Кулеба в ефірі телемарафону в четвер.

Він наголосив, що це історичний момент, який демонструє, до якого рівня агресія Путіна довела відносини між українським та російським народами.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Пасажиропотік на виїзд з України у другий тиждень літа зріс ще на 16,4% – дані Держприкордонслужби

Ізраїль завдав удару по південному передмістю Бейрута

Двоє чоловіків і жінка поранені на Запоріжжі внаслідок атаки дронів – ОВА

Ворог атакував залізничну інфраструктуру на станції Лозова, травмовані машиніст та його помічник

Генштаб ЗСУ інформує про ураження живої сили, пунктів управління та складів ворога

Зеленський сподівається, що росіяни скоро зрозуміють – Україна пропонує домовлятись про достойний мир

СБУ: щонайменше три великих осередки пожежі після влучання по нафтобазі у російському Рибінську

Зеленський: Україна виконує план далекобійних санкцій проти РФ та визначені завдання щодо мідлстрайків у відповідь на відмовузавершувати цю війну

ОВА: у Дніпрі внаслідок російської атаки поранено сім людей, пошкоджено підприємство легкої промисловості

На Донеччині внаслідок обстрілів РФ за добу загинули 3 людини, ще 9 поранені – ОВА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА