Інтерфакс-Україна
21:28 03.07.2022

У Слов'янську загинули шестеро людей, серед них дитина, ще 15 поранено

1 хв читати

Згідно з попередньою інформацією, у Слов'янську  в результаті обстрілу в неділю шестеро людей загинули, ще 15 поранено, повідомив голова військово-цивільної адміністрації Слов'янська Вадим Лях.

"Серед загиблих – дитина. Серед поранених – працівник комунального підприємства", - написав Лях на своїй сторінці у соцмережі фейсбук.

"Постраждали різні мікрорайони: Артема, Залізничний, Північний, Машмет, М'ясокомбінат... Руйнування у житловому секторі та на комунальних підприємствах – КАТП, тролейбусному управлінні, фільтрувальній станції", - повідомив голова ОВА.

Раніше Лях повідомив, що місто обстріляли із РСЗВ.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

СБС знищили РЛС і ще два ЗРК в тилу окупантів

Артінсталяцію про приєднання України до єдиної роумінгової зони ЄС відкрили на київському вокзалі

До 17 січня у Києві та області очікується зимова погода - Укргідрометцентр

Комітет нацбезпеки рекомендував Раді звільнити міністра оборони Шмигаля - Фріз

На Закарпатті правоохоронці встановлюють обставини смерті 7-річного хлопчика у реабілітаційному центрі

В Херсоні внаслідок російського удару загинула жінка

Голова комітету Ради Бабак: Встановлення пропускних рамок у закладах освіти може сприяти підвищенню безпеки

Комітет нацбезпеки не підтримав включення до порядку денного сесії Ради звільнення голови СБУ Малюка – нардеп Фріз

В Україні 405 тис. га лісів потребують розмінування, у 2026 році на Київщині очистять 45 га

Міносвіти 3,8 тис. разів клопотало перед Держприкордонслужбою про перетин кордону представниками закладів освіти у 2025р.

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА