Інтерфакс-Україна
14:31 30.06.2022

Троє правоохоронців із Бердянська здавали воїнів АТО окупантам, їм висунуто підозру - ДБР

1 хв читати
Троє правоохоронців із Бердянська здавали воїнів АТО окупантам, їм висунуто підозру - ДБР

Співробітники Державного бюро розслідувань (ДБР) заочно повідомили про підозру у державній зраді трьом співробітникам правоохоронного органу в Запорізькій області, які у квітні прийняли пропозиції від окупаційної влади РФ та обійняли посади, зокрема керівні, у незаконно створених органах міста Бердянська.

Як повідомляє пресслужба ДБР у четвер, правоохоронці розшукували службовий транспорт і табельну зброю за місцем проживання колег для подальшої передачі до незаконно створеного силового органу окупаційної влади РФ, а також інформували окупантів про адреси проживання учасників АТО/ООС періоду 2014-2021 років.

Правоохоронці підозрюються у державній зраді (ч. 2 ст. 111 Кримінального кодексу України), що передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк 15 років або довічне позбавлення волі з конфіскацією майна.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ворог просунувся у Донецькій області поблизу Рівного, Виїмки та Васюківки – DeepState

Мир в Україні "не за горами", вважає Ердоган

Укргідрометцентр попередив про ожеледицю і налипання мокрого снігу у низці регіонів

Зеленський: Набули чинності санкції України проти майже 700 морських суден, які росіяни використовують для фінансування війни

Петиція до Кабміну про впровадження щорічної прогресивної винагороди для військових набрала 25 тис. голосів

Коордштаб: Білорусь передала Україні 114 цивільних громадян, серед них – українці і білоруські діячі Марія Александрова, Віктор Бабаріко та інші

Сирський: Ворог веде наступальні дії по всій лінії бойового зіткнення

Дитина та жінка постраждали внаслідок влучання дрона в цивільну автівку в Харківській області

Уряд ухвалив рішення про автоматичний військовий облік громадян України

Енергетики повернули світло для 40 тис. родин на Одещині після масованого удару

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА