Інтерфакс-Україна
07:52 28.06.2022

Санду: Молдова зміцнить транспортно-транзитні можливості для організації вантажних коридорів в Україну

1 хв читати
Санду: Молдова зміцнить транспортно-транзитні можливості для організації вантажних коридорів в Україну

Молдова зміцнить транспортно-транзитні можливості для організації вантажних коридорів в Україну та ззовні, повідомила президент Молдови Майя Санду.

"Я сказала президенту Зеленському, що ми також зміцнимо транспортно-транзитні можливості Молдови для організації вантажних коридорів з України", - написала Санду в мікроблозі Твіттер.

Вона зазначила, що Молдова й надалі продовжуватиме допомагати українським біженцям, які були змушені залишити країну в результаті повномасштабної агресії Росії.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Негативна динаміка укладання договорів за 9 міс. спостерігалася майже в усіх класах страхування - експерт

Бари та ресторани зібрали в рамках благодійної кампанії 100 комплектів з дронами для ГУР – фонд

Запропоновані урядом зміни оподаткування ліквідують саму філософію спрощеної системи оподаткування – експерт

Двоє чоловіків отримали 10 років в’язниці за підпали у Києві на замовлення ворога - СБУ

Міносвіти оголосило конкурси на посади ректорів ще 4 університетів

Дрони завдали удару по нафтовому терміналу біля російської Тамані – ГУР

Близько 2 тис. масованих ракетно-дронових атак зазнала енергетична система України з вересня - Свириденко

Шістьох мешканців Львівщини підозрюють у продажу підробок відомих брендів - Нацполіція

МОЗ разом з Міноборони розроблять механізм звільнення з ЗСУ військових з набутими важкими психічними розладами

Відновлювальні роботи поблизу Коростеня тривають, поїзд №45/46 Харків-Ужгород прямує із затримкою 7 годин - "Укрзалізниця"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА