Інтерфакс-Україна
10:40 21.06.2022

Двох жінок на Львівщині доставили до реанімації після зміїних укусів – ДСНС

1 хв читати
Двох жінок на Львівщині доставили до реанімації після зміїних укусів – ДСНС

Двох жительок Львівщини у понеділок, 20 червня, було доставлено до реанімаційних відділень лікарень після укусів змій, повідомляє пресслужба головного управління ДСНС у Львівській області.

За даними управління, 20 червня до реанімації Турківської районної лікарні доставили 28-річну жительку Самбірського району, яку змія вкусила у ліву стопу.

Того самого дня до реанімації Ходорівської районної лікарні доставили 65-річну жительку Стрийського району – її змія вкусила у праву ногу.

Як зазначено у повідомленні, стан обох постраждалих – середньої тяжкості.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ДЕСС про атаку на Києво-Печерську лавру: для російських терористів немає нічого святого, світ має зупинити це варварство

Свириденко про атаку на Києво-Печерську лавру: Це справжнє обличчя православних цінностей Росії

Намісник Києво-Печерської лаври: вдалося зберегти стародавні ікони та інші святині

Кількість постраждалих внаслідок масованої гібридної атаки на Київ зросла до 11 – Кличко

Кількість постраждалих внаслідок масованої гібридної атаки на Київ зросла до шести – Кличко

Бережна закликала світову спільноту посилити тиск на РФ після атаки на Києво-Печерську лавру

Прямі влучання в житлові будинки в Києві – КМВА

Предстоятель ПЦУ назвав очільника РФ "кремлівським антихристом" через пожежу в Успенському соборі та закликав молитися за порятунок святині

Кількість постраждалих в Києві зросла до трьох – КМВА

Двоє постраждалих у Харкові внаслідок чергових ударів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА