07:07 11.06.2022

Смертний вирок громадянам Великої Британії в Донецьку – сигнал усім, хто не хоче зруйнувати відносини з Москвою, – Зеленський

1 хв читати
Смертний вирок громадянам Великої Британії в Донецьку – сигнал усім, хто не хоче зруйнувати відносини з Москвою, – Зеленський

Президент України Володимир Зеленський заявив, що смертний вирок громадянам Великої Британії, винесений у "ДНР", є сигналом усім політичним лідерам, які не хочуть зруйнувати відносини з Москвою.

"Хочу сказати, що те, що було зроблено стосовно громадян Великої Британії, - це трагічна звичка для цих людей (росіян – ІФ-У). Вони так роблять з усіма. І ніяких не може бути виправдань таким крокам і діям", - заявив Зеленський під час спілкування через відеозв'язок зі студентами та викладачами університетів Великої Британії.

Він назвав ситуацію з винесенням смертного вироку громадянам Великої Британії в Донецьку "саме тим випадком, коли країни-скептики, і країни - "умовні пацифісти" постійно намагаються знайти у розмовах з РФ якийсь такий настрій, щоб не "похитнути" бізнес-відносини з РФ".

"Тож для таких країн це дуже потужний і небезпечний сигнал, що Росія так діє стосовно будь-яких громадян будь-якої держави. Це не тільки щодо українських громадян. Це стосовно будь-кого. Після таких випадків країни Європи повинні об'єднатися та засудити діями, а не словами", - наголосив глава держави.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Серед потерпілих від ракетних ударів по Кривому Рогу є поліцейські

Незважаючи на посилений тиск ворога, будемо тримати оборону на Курщині стільки, скільки це буде доцільно та необхідно - Сирський

Серед потерпілих від ракетних ударів по Кривому Рогу є поліцейські

Попри посилений тиск ворога, будемо тримати оборону на Курщині стільки, скільки це буде доцільно та необхідно - Сирський

Україна і Катар обговорили інтереси обох країн, зміцнення та розширення співпраці

Близько 15 країн висловили зацікавленість в обговоренні нової архітектури безпеки для України – Лекорню

Радник з нацбезпеки Волц мав розмову з "російським колегою"

Міністри оборони України та Катару обговорили розширення співпраці

Мирний мешканець постраждав внаслідок удару окупантів по Степногірську Запорізької області

Глава МЗС Канади: М'яч на боці Росії, яка повинна припинити свою агресію

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА