Інтерфакс-Україна
20:23 24.05.2022

ЄК обговорить кримінальні покарання за обхід санкцій щодо Росії

1 хв читати
ЄК обговорить кримінальні покарання за обхід санкцій щодо Росії

Європейська комісія (ЄК) на засіданні в середу, 25 травня, розгляне питання про кримінальні покарання за порушення санкційних зобов'язань ЄС щодо Росії.

"Колегія обговорить пакет із кримінальних покарань, що застосовуватимуться в разі обходу обмежувальних заходів; щодо повернення коштів (визнаних незаконними - ІФ) та конфіскації активів, додавання до списку злочинів у Європейському союзі порушень обмежувальних заходів та санкцій", - повідомила на брифінгу у вівторок офіційний представник ЄК Дана Спінант.

За її словами, мета цих зусиль "змусити платити російських олігархів тією мірою, наскільки це можливо, але завжди при дотриманні з нашого боку законності".

Натомість інший офіційний представник Єврокомісії Крістіан Віганд заявив на тому ж брифінгу, що "у більшості держав-членів ЄС неможливо конфіскувати активи без судового рішення у кримінальній справі".

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський у розмові з Трампом погодився припинити атаки на російські енергетичні об'єкти – ЗМІ

Волц у середу проведе переговори з колегами в України та Росії

Київ компенсував містянам біля 90 млн грн за придбання незалежних джерел живлення – КМДА

Асоціація міжнародних перевізників поскаржилась, що поліція і ТЦК примусово знімають водіїв з міжнародних рейсів

Ізраїльські танки з'явилися в центральній частині сектора Газа - ЗМІ

Невірно стверджувати, що мобілізовані з порушеннями процедури залишаться на фронті – суддя-спікер КАС ВС

ЄС не виділятиме кошти з оборонного фонду в 150 млрд євро на замовлення компаніям США, Британії та Туреччини - ЗМІ

РФ вдарила по залізничній інфраструктурі Дніпропетровщини балістичною ракетою, поранено четверо залізничників

Трамп задоволений годинною розмовою із Зеленським: ми знаходимося на правильному шляху

Зеленський обговорив із прем'єр-міністром Фінляндії оборонну й економічну підтримку

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА