Інтерфакс-Україна
07:27 08.05.2022

Кабмін передбачив проведення цільової мобілізації для ліквідації наслідків ведення воєнних дій

2 хв читати
Кабмін передбачив проведення цільової мобілізації для ліквідації наслідків ведення воєнних дій

Кабінет міністрів передбачив у положенні про єдину державну систему цивільного захисту проведення цільової мобілізації для ліквідації наслідків ведення воєнних дій.

Як повідомив у телеграм-каналі представник Кабміну у Верховній Раді Тарас Мельничук, відповідне рішення ухвалено на засіданні уряду в суботу.

Зокрема, Положення про єдину державну систему цивільного захисту доповнено новим пунктом, який визначає додаткові завдання зазначеної системи у відновлювальний період.

Відповідно до ухваленого рішення, до таких завдань належать: проведення цільової мобілізації для ліквідації наслідків ведення воєнних дій та надзвичайних ситуацій; ліквідація наслідків воєнних дій у населених пунктах та на територіях, що зазнали впливу засобів ураження; вжиття заходів для відновлення об’єктів критичної інфраструктури сфери життєзабезпечення населення; визначення населених пунктів та районів, що потребують проведення гуманітарного розмінування, маркування небезпечних ділянок, здійснення очищення (розмінування) територій; залучення до ліквідації наслідків ведення воєнних дій і надзвичайних ситуацій міжнародної допомоги.

Також уряд передбачив можливість залучення до надання соціальних послуг в період дії надзвичайного або воєнного стану працівників і волонтерів, які не мають документів, що підтверджують їх фаховий рівень. Запроваджено залучення волонтерів до виявлення осіб/сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах, визначено перелік соціальних послуг, що можуть надаватися екстрено (кризово), та впроваджено надання таких послуг за спрощеною процедурою.

Зокрема, визначено умови призначення компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги на непрофесійній та професійній основі, у разі оголошення на території України надзвичайного або воєнного стану.

Також передбачено механізм комплексного визначення ступеня індивідуальних потреб особи, яка потребує надання соціальних послуг із догляду на непрофесійній і професійній основі.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сибіга: унікальні антарктичні можливості України є великою додатковою цінністю для наших партнерів

Шестеро дітей провалилися під кригу в Харкові, двоє з них загинули - ДСНС

У Запоріжжі після російського удару є перебої з електропостачанням – ОВА

На Дніпропетровщині облаштовано 42 км доріг із антидроновим захистом – міністр оборони

Генпрокурор: комісія ООН розцінює депортацію українських дітей як злочин проти людяності

Україна долучилась до міжнародної операції Європолу проти екологічних злочинів та незаконного обігу відходів

Герой України Олег Олива очолив Ветеранський фонд

Трьох українців судитимуть в Албанії за організацію кол-центрів для вербування наркодилерів – поліція

Ворог просунувся на костянтинівському та краматорському напрямках – DeepState

ЄС надасть Україні бенчмарки за трьома останніми кластерами 17 березня – віцепрем’єр Качка

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА