Інтерфакс-Україна
19:01 23.04.2022

Окупанти обстріляли Слатине на Харківщині, дві особи загинули

1 хв читати

Унаслідок ворожого обстрілу смт Слатиного Харківської області у суботу, 23 квітня, загинули двоє мирних жителів.

"Російські військовослужбовці обстріляли смт Слатине Харківського району. Снаряд влучив у житловий будинок. Внаслідок цього загинуло двоє чоловіків", - повідомляє пресслужба Харківської облпрокуратури.

За цим фактом слідчі СВ УСБУ у Харківській області під процесуальним керівництвом облпрокуратури розпочали досудове розслідування за ч.2 ст.438 (порушення законів та звичаїв війни, поєднане з умисним убивством) КК України.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Київстар" планує у 3-му кв.-2026 представити варіанти комерціалізації зв’язку Starlink Direct to Cell

Україна повернула ще сімох дітей та підлітків з російської окупації

З початку доби п'ятниці на фронті відбулось 129 бойових зіткнень - Генштаб

США кілька хвилин тому здійснили один з найпотужніших бомбардувань в історії Близького Сходу й знищили кожну військову ціль в Ірані

Сибіга відвідав Національну асамблею Панами з нагоди створення групи парламентської дружби "Панама-Україна"

Четверо людей, серед яких двоє дітей, постраждали внаслідок атаки РФ на Запоріжжя

У Парижі відбулася зустріч зі студентами Sciences Po та членами Глобальної коаліції українських студій – Зеленський

Заступник голови "Слуги народу" пов'язує кризу в Раді із підозрами НАБУ та САП

Стефанчук закликав утриматися від заяв щодо нардепів, які можуть порушувати презумпцію невинуватості та шкодити репутації Ради

Мерц закликав якнайшвидше припинити війну в Ірані

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА