Інтерфакс-Україна
07:59 17.04.2022

"Укрпошта" має намір випустити футболки "Російський військовий корабель, йди..."

2 хв читати
"Укрпошта" має намір випустити футболки "Російський військовий корабель, йди..."

Державне підприємство поштового зв'язку "Укрпошта" планує випустити ще один тираж марок "Російський військовий корабель, іди..." та фірмові футболки з аналогічним зображенням, повідомив генеральний директор "Укрпошти" Ігор Смілянський.

"Вже готуємось. Із першого дня (повномасштабного вторгнення Російської Федерації на територію України з 14 лютого – ІФ) ми намагаємось підтримати український бізнес. І саме сьогодні ведемо переговори з українськими виробниками, щоб вони змогли виготовити ці футболки вже наступного тижня. І, безперечно, частина виручених грошей піде на підтримку Збройних сил України", – сказав він в ефірі національного телемарафону #UA разом.

Водночас Смілянський нагадав, що за перші чотири дні після випуску вже продано 500 тисяч екземплярів нової марки "Російський військовий корабель, йди нах*й" (загальний тираж складає 1 млн екземплярів).

"Буде ще один тираж – трохи завадив нам авіанапад. Але з понеділка, якщо ви у Києві, ще будуть (марки – ІФ) на головному поштамті. Також буде невелика партія у кожному регіоні України. Ми трохи притримаємо кілька для Херсона. Ми дуже сподіваємося, що і Херсон, і Мелітополь, і Бердянськ скоро повернуться, і люди там теж заслуговують на те, щоб отримати нашу марку", – уточнив гендиректор "Укрпошти".

Як повідомлялося, АТ "Укрпошта" 12 квітня ввела в обіг нову марку з відповіддю захисників острова Зміїний "Російський військовий корабель, іди нах*й". Її випустили мільйонним тиражем двома номіналами як для внутрішнього використання в Україні, так і відправлення за кордон.

Джерело: https://www.youtube.com/watch?v=lhs2JS_f9bI

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Київтеплоенерго" виділило 50 млн грн на преміювання працівників – Кличко

Внаслідок російських ударів на Херсонщині одна людина загинула, дев'ятеро поранених

США затримали вже шостий танкер, пов'язаний з Венесуелою

Противник збільшив активність вздовж державного кордону України на Сумщині – DeepState

Свириденко обговорила з Георгієвою стан підготовки до ухвалення програми підтримки МВФ на наступний період

Виїзд Міндіча з України був запланованим, а не за кілька годин до обшуків, - директор НАБУ

Правоохоронці України та країн-партнерів викрили транснаціональне хакерське угрупування

В Києві 300 будинків залишаються без опалення – Кличко

Директор НАБУ: Немає інформації про допит Міндіча в Ізраїлі

Росіяни зруйнували великий об’єкт енергетичної інфраструктури, фахівці працюють задля мінімізації наслідків - мер Харкова

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА