Інтерфакс-Україна
13:59 15.04.2022

Київрада вирішила перейменувати сквер Дружби між Києвом та Москвою на сквер Героїв Маріуполя

2 хв читати
Київрада вирішила перейменувати сквер Дружби між Києвом та Москвою на сквер Героїв Маріуполя

Київрада на сьогоднішньому засіданні, в якому взяли участь 93 депутати, ухвалила рішення про перейменування колишнього скверу, названого на честь дружби Києва та Москви, на сквер Героїв Маріуполя, повідомляє пресслужба мера Києва Віталія Кличка.

"Сьогодні я подав проєкт рішення про перейменування колишнього скверу Дружби між Києвом та Москвою на сквер Героїв Маріуполя. І депутати підтримали таку ініціативу. Сквер розташований в Голосіївському районі міста, на вулиці Якубовського – на Теремках. Кілька років тому ми його відремонтували. Пам’ятний знак так званій дружбі, що стояв у сквері, демонтували минулого року. Тепер зелена зона отримала нову назву. І це важливо!" – сказав Кличко після засідання Київради.

Зазначається, що також депутати Київради підтримали спрощення процедури ухвалення управлінських рішень в умовах воєнного стану. Це стосується насамперед спрощення процедури під час вшанування, нагородження українських героїв та волонтерів, а також процедури найменувань об'єктів міста.

Крім того, Київрада ухвалила низку перейменувань міських об'єктів, проєкти рішень щодо яких вже були підготовлені та пройшли необхідні процедури.

"Але в Києві ще є десятки вулиць і об’єктів із назвами, пов’язаними з агресором. Їх перейменування – актуальне. Тому ми випрацююємо нові назви, які будуть носити ці вулиці, проспекти, станції метро та інші об’єкти. На ці процедури ми виділили час до 9 травня. Опрацюємо пакетом і ухвалимо комплексне рішення на засіданні Київради", – підсумував Кличко.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Пожежа на складах та влучання в багатоповерхівку зафіксовані внаслідок атаки російських БпЛА в Одеській області - ОВА

Румунія приєднується до PURL і виділяє EUR 50 млн в рамках бюджету 2025 року

Посол США при НАТО: розвідувальні служби США і союзників скажуть чи відбулася ця атака насправді - ЗМІ

Сили оборони відбили з початку доби 142 ворожі атаки - Генштаб

В оточенні Макрона кажуть про відсутність доказів атаки на резиденцію Путіна – ЗМІ

Мінрозвитку за пів року запустить нову цифрову процедуру відкриття внутрішніх автобусних маршрутів

Камишін вийшов з наглядової ради "Укрзалізниці", Милованов – "Укроборонпрому"

МЗС України засудило святкування влаштовані окупантами в Маріупольському драмтеатрі

Росія саботує мирні переговори хибними заявами, це не поведінка країни, яка прагне миру - президент Молдови

Нацдепозитарій України замість Юдіна очолить його заступниця Адамовська

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА