Інтерфакс-Україна
19:29 11.04.2022

Моді на відеозустрічі з Байденом висловив надію на мирне вирішення ситуації навколо України

1 хв читати
Моді на відеозустрічі з Байденом висловив надію на мирне вирішення ситуації навколо України

Глава уряду Індії Нарендра Моді у понеділок під час відеоконференції з президентом США Джо Байденом заявив, що сподівається на мирне врегулювання ситуації в Україні, а також пообіцяв направити в Україну більше медичної допомоги.

"Ми сподіваємося, що обговорення, які відбуваються між Росією та Україною, призведуть до миру", - заявив Моді під час відкритої для журналістів частини переговорів із Байденом, які відбуваються у форматі відеоконференції.

Індійський прем'єр також заявив про необхідність надання Україні гуманітарної допомоги. Він наголосив, що Індія зі свого боку "постачає ліки та іншу допомогу Україні та сусіднім із нею країнам".

"На запит України ми незабаром поставимо ще одну партію ліків", - сказав Моді.

Як повідомив у свою чергу Білий дім, віртуальна зустріч Байдена та Моді проходить з метою "подальшого зміцнення зв'язків" між США та Індією.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сибіга про Суми: Закликаємо партнерів надати Україні додаткові засоби протиповітряної оборони та посилити тиск на Москву

Кількість поранених в Сумах зросла до 83, серед них 7 дітей - МВС

Умєров про Суми: Україні потрібна додаткова протиповітряна оборона, негайно

Відомо про 21 загиблого та 34 поранених в Сумах, з них п'ятеро дітей - прокуратура

За попередніми даними, 21 людина загинула та ще щонайменше 20 поранено – МВС

Зеленський про удар по Сумах: йдеться про десятки загиблих та поранених мирних жителів, потрібна жорстка реакція світу

Окупанти скинули вибухівку з БпЛА на цивільного у Херсоні

По Сумах завдано удар двома балістичними ракетами - ОВА

Окупанти вбили трьох цивільних у Донецькій області у суботу - поліція

Росіяни вдарили ракетами по мирних жителях Сум у Вербну неділю навмисно, щоб було багато жертв – ЦПД

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА