Інтерфакс-Україна
11:18 03.04.2022

Російська армія в Україні вже втратила близько 18 тис. військовослужбовців - Генштаб ЗСУ

1 хв читати
Російська армія в Україні вже втратила близько 18 тис. військовослужбовців - Генштаб ЗСУ

Втрати російських окупантів за час їхнього вторгнення в Україну вже становлять близько 18 тис. військовослужбовців, 644 танки і 1830 бронемашин, повідомляє пресслужба Генерального штабу Збройних сил України.

"Загальні бойові втрати противника з 24.02 до 03.04 орієнтовно становлять особового складу - близько 18 000 людей, танків ‒ 644 од, бойових броньованих машин ‒ 1830 од, артилерійських систем – 325 од, РСЗВ - 105 од, засоби ППО - 54 од, літаків – 143 од, вертольотів – 134 од, автомобільної техніки - 1249 од, кораблі/катери - 7 од, цистерн з ПММ - 76, БПЛА оперативно-тактичного рівня – 89, спеціальна техніка – 24, пускові установки ОТРК/ТРК - 4", - йдеться в повідомленні, оприлюдненому у фейсбуці.

У ньому наголошується, що дані уточнюються. Підрахунок ускладнюється високою інтенсивністю бойових дій.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський у Женеві обговорив із президентом Швейцарії посилення ППО, санкції та енергетичну підтримку

Сибіга: Україна вітає угоду між США та Іраном і розраховує на активізацію мирних зусиль США щодо завершення війни

В МИКОЛАЄВІ ЧУТИ ВИБУХ

Свириденко: ми працюємо над тим, щоб пройти шлях до повноправного членства в ЄС швидше

Український урядовий борт здійснив посадку в аеропорту Женеви

Тимчасова повірена у справах США: я на власні очі побачила руйнування історичної пам'ятки

Свириденко провела зустріч із президенткою Європейського комітету регіонів: обговорили роль громад у євроінтеграції України

10 кролів загинули, ще 15 поранені, у слона гостра реакція на стрес через удар по Харківському зоопарку

Зеленський заявив, що вчора обговорював із Трампом можливість організації зустрічі з Путіним у США

Семеро постраждалих, у тому числі двоє дітей, внаслідок ракетного удару по селу в Харківській області

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА